Petra Podzimková

Petra Podzimková - Sekurit

 

Pracovní pozice: PVB – obsluha bubnu

Společnost: Sekurit

Jsem srdcař, už 20 let!

Začínala jsem na kontrole před téměř dvaceti lety, záhy jsem se přesunula na kompletaci vyhřívaných čelních skel pro různé značky aut. To je řešeno folií umístěnou mezi dvěma skly. Jedná se tedy o skla s vysokou přidanou hodnotou a musíme proto velmi důsledně dodržovat pracovní postupy, dbát na kvalitu a také na čistotu pracovního prostředí, aby se mezi skla, kam umísťujeme folii, nedostala ani ta nejmenší nečistota.

 

Petra Podzimková

 

Moc se mi tu líbí, proto jsem tu tak dlouho. Práce mě baví, jsem velmi spokojená. Pravdou je, že když jsem nastoupila viděla jsem to jinak, říkala jsem si, že to bude práce na chvíli, že tu dlouho nevydržím. Práce mě ale začala bavit a neumím si vůbec představit, že bych ze Sekuritu odešla, že bych dělala jinou práci, než dělám dnes.  

 

Petra Podzimková

 

"Máme tu velmi zdravé jádro týmu, na mé směně je nás dokonce pět, kteří jsme tu více než deset let."

 

 

Petra Podzimková

 

Mám ráda naší firemní kulturu, za dobu, co tu pracuji, mohu potvrdit nakolik se změnila, jak se firma rozvíjí a investuje do nové a moderní výroby, ale také do lidí. Vidím nejen to, jak se zvýšil počet zaměstnanců, ale také jak se zvyšuje naše platové ohodnocení.
 
Nemohu si na nic stěžovat a Sekurit doporučuji každému. Když se mě kdokoliv zeptá, jaká je tu práce a parta, mohu reagovat pouze v superlativech.