Petra Pavlišová

Petra Pavlišová

 

Pracovní pozice: Vedoucí zákaznického servisu

Společnost: Adfors

Rovnováha mezi rodinným a profesním životem

Moji kariéru ve společnosti Saint-Gobain Adfors odstartovalo rozhodnutí vrátit se po rodičovské dovolené do zaměstnání, kde bych mohla využít zkušenosti nabyté v předcházejících letech ve službách a obchodní činnosti. Lákalo mě skloubit klientský přístup s využitím a zdokonalováním jazykových dovedností. Po úspěšném výběrovém řízení jsem v březnu 2013 nastoupila do oddělení Zákaznického servisu a logistiky pro divizi průmyslových textilií. Hlavní náplní mé práce byla a stále je komunikace se zákazníky a zpracování jejich požadavků. K tomu je samozřejmě potřeba velká jazyková vybavenost celého týmu zákaznického servisu. Vyřizujeme požadavky v několika jazycích, kromě angličtiny se jedná o francouzštinu, italštinu, španělštinu a němčinu. Mimo to spolupracuji s kolegy z plánování, výrobních provozů i s obchodníky a managementem.

 

Petra Pavlišová

 

Spolehlivý tým zvládne všechno

Po dvou letech mi byla nabídnuta nová role spočívající ve vedení stávajícího týmu. Byla to pro mě velká příležitost získat nové zkušenosti hlavně v oblasti řízení lidí. Přes počáteční váhání a obavy jsem nabídku přijala. Jedním z důvodů, proč jsem do toho nakonec šla, byl i spolehlivý tým, který jsem výborně znala a měla jsem k němu velkou důvěru. Na této pozici pracuji již více než rok, původní obavy se rozplynuly s přibývajícími zkušenostmi. Mohu se soustředit na své úkoly, jejichž rozmanitost a pestrost mi dělá práci zajímavější. Být prostředníkem mezi zákazníky na jedné straně a interními procesy na straně druhé je práce náročná, mnohdy vyžadující pevné nervy a chladnou hlavu. Nic z toho bych nebyla schopná zvládnout bez zkušeného týmu, na který jsem měla štěstí. Spolehlivost, odbornost, odpovědnost, ale také umět se zasmát a dokázat být v pravý čas tak trochu nad věcí – to je to, co dělá můj tým výjimečným.

Zaměstnavatel velkého formátu

 

 


Petra PavlišováPro mě osobně je Saint-Gobain Adfors prvním zaměstnavatelem takového formátu co do velikosti firmy, tak i nabízených možností. Stabilita, možnost kariérního růstu, nabídka individuálního rozvoje. V neposlední řadě má pro mě velký význam vstřícnost při hledání rovnováhy mezi profesním a rodinným životem, který není mnohdy se třemi dětmi nejsnazší.