Martina Prokopová

Martina Prokopová - Saint-Gobain

 

Pracovní pozice: Product & Marketing Manager

Společnost: Saint-Gobain

Naše firma je dobře fungující kolos 🙂 Oproti mé předchozí zkušenosti jsem opravdu překvapená, že i velká korporátní firma může skvěle fungovat a všichni spolu komunikují. Dle mé zkušenosti to není zcela běžné.

V Saint-Gobain pracuji od 1. 4. 2021. Nastoupila jsem na pozici Product & Marketing Manager a vzhledem k tomu, že jsem tu teprve rok, jsem na ní stále. Nově mi přibyla zodpovědnost za 2 členný tým zákaznického servisu. Zaškolení probíhalo v dubnu 2021. V době covidu byla všechna školení online, prostřednictvím teamsů. Největší obavu jsme měla ze systému SAP, ale vzhledem k tomu, že už jsem ho používala už předtím, dokázala jsem se nakonec zorientovat docela rychle.

Jak už z názvu pozice vyplývá, starám se především o náš sortiment a marketing. Hlavní náplní mé práce je tedy starost o to, mít na skladě sortiment, který chceme včas a v dostatečném množství a nabízet ho zákazníkům za konkurenceschopnou cenu. Starám se i naše webové stránky a elektronický katalog.  

 

Martina Prokopová

 

Moc mě těší, že jsem se po dvou letech práce ve velkém výrobním závodě dostala opět k práci v menším pracovním kolektivu. Ač je Saint-Gobain hodně velká firma, naše divize má jen něco kolem 20 zaměstnanců a máme tu tedy takové téměř „rodinné“ prostředí.

"Mám pocit, že se nám díky tomu daří jakékoliv problémy řešit mnohem rychleji a snadněji než jinde."

 

 

Martina Prokopová

 

 

Ráda bych, abychom dál ubírali podíl na trhu konkurenci a rozšířili jsme náš sortiment natolik, aby si u nás zákazník mohl zajistit opravdu vše, co potřebuje ke své práci – od A do Z.
 
Mám dva psy, se kterými se věnuji agility, obedienci a dalším „psím sportům“.