Jana Kozáková

Jana Kozáková - Sekurit

 

Pracovní pozice: HR specialista vzdělávání

Společnost: Sekurit

Mám neustále možnost rozšiřovat si své rozhledy.

V Sekuritu pracuji od října 2020. Začínala jsem na pozici HR specialista – vzdělávání, na této pozici pracuji stále, ale moje pracovní náplň se stále rozvíjí. Mám neustále možnost rozšiřovat si své rozhledy v oblasti HR.

Mou hlavní náplní práce je starat se o vzdělávání všech našich zaměstnanců. Což mi dělá velkou radost, jelikož ve většině případů se jedná o podporu mým kolegům, kterým pomáhám dále se rozvíjet a snad jim dělat i radost.

 

Jana Kozáková
 
"Pod slovem vzdělávání se schovává plno aktivit, které se u nás ve společnosti dějí ať už školení, tréninky pro výrobní pracovníky nebo online vzdělávání."

Další součástí mé náplně práce je interní komunikace, a to nejen v rámci našeho závodu, kdy musím zabezpečit přenos důležitých informací k zaměstnancům, ale také s týmem komunikačních korespondentů napříč všemi divizemi Saint-Gobain v ČR. Toto mi pomohlo navázat velmi intenzivní vztahy s dalšími kolegy mimo náš závod, uvědomit síří portfolia Skupiny Saint-Goban v ČR a získat podporu při řešení některých úkolů.

Od května jsem dostala skvělou příležitost rozšířit své působení směrem k personalistice a z pohledu personálních aktivit mám pod ochrannými křídly halu GLASS. Díky této možnosti mám příležitost se vzdělávat a rozvíjet v tématice HR dál! Mám to jednoduché, protože na hale Glass je skvělý tým, který mi je podporu.

Pracovat v HR je to, co mám na své práci ráda. Být tady pro kolegy a stát za různými projekty, které zlepšují pracovní prostředí. To je prostě to, co mě naplňuje! Zároveň jsem součástí skvělého týmu, který tady máme a o to jednodušší je posouvat věci a sama sebe dál.

Jana Kozáková

 

Mým cílem je dělat svou práci dobře a být v ní spokojená. To ostatní jsou jen benefity, které přijdou sami.