Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Skupina Saint-Gobain a zejména pak místní výrobce sklovláknitých textilií Saint-Gobain ADFORS je již tradičně hrdým partnerem toho festivalu. 

Již desátý rok v řadě Skupina Saint-Gobain a její člen SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o. podporují druhý nejstarší a největší hudební festival v České republice. Již tradičně uspořádají v jeho závěru, v neděli 11. července, celodenní kulturní program v Klášterních (festivalových) zahradách.

Akce pořádaná v Klášterních (festivalových) zahradách vyvrcholí ve 20:00 přímým přenosem závěrečného koncertu celého festivalu na velkoplošné obrazovce. Ještě před tím však v rámci programu vystoupí živě Aneta Langerová, která mimo jiné představí nové album Dvě Slunce.

Přijďte zažít den s ADFORS

Jaký jsme si pro vás připravili program?

hry / soutěže / odměny / skvělá hudba / bohatý program 

10:00 Divadlo Drak 

10:00 Lidušky na zkoušku

14:00 The rhythm trio Terezy Kopecké

15:30 Harafica 

18:00 Aneta Langerová 

20:00 Velké finále – Olé!

Kompletní program najdete ZDE

 

Přijďte se podívat!

Těšíme se na vás!

Jaroslaw Malik
Jaroslaw Malik
Výkonný ředitel Saint-Gobain ADFORS CZ

„V loňském roce jsme udělali radost sobě i mnoha návštěvníkům, když jsme po jarních proti pandemických opatřeních mohli akci uspřádat. To se opakuje i letos, kdy opět budeme moci vytvořit skvělý doprovodný program. Moc to přeji zejména pořadatelům, ale také návštěvníkům festivalu a festivalových zahrad, kde dobrovolníci z řad našich zaměstnanců přichystají v neděli 11. července celodenní program plný zábavy, her, dílen a workshopů, určených zejména rodinám a dětem.“