Přidáno 22. Březen, 2019
LIFE Building C je dalším ze zajímavých projektů, do kterých putuje sklo naší divize Glassolutions, konkrétně SGG COOL-LITE® XTREME v izolačním trojskle.

Dalšími charakteristikami řešení je polostrukturální provedení, UV tlumení a vkládané U profily. Toto řešení na míru znamená pro jeho příští  uživatele výborné světelnou a tepelnou pohodu v průběhu celého roku. Celková plocha fasády je 2.300 m2.

Budova C se nachází v západní části komplexu BB Centrum a zaujímá výhodnou polohu přímo u ulice 5. května v bezprostřední blízkosti magistrály, kde nabízí výbornou viditelnost, a disponuje přímým napojením na městský okruh a dálniční tahy. BB centrum, které je největším víceúčelovým centrem svého druhu v České republice. Lokalita BB centra je jedním z nejlépe dopravně dostupných center v Praze. Centrum umístěné v městské části Praha 4 nabízí nejen kanceláře, ale i obchody, služby, sport, základní i mateřskou školu, relaxaci i bydlení. Výhodou je taktéž skvělé napojení na městskou hromadnou dopravu včetně metra (stanice Budějovická) a pouhých 20 minut na letiště Václava Havla.

zdroj: www.cbreproperties.cz