Přidáno 8. Srpen, 2018
Twin City je název kancelářského komplexu propojující historické centrum a industriální historické zóny Bratislavy a je jedním z největších kancelářských komplexů v Bratislavě. Součástí tohoto komplexu administrativních budov je výšková budova Twin City Tower. Budova po dokončení s anténou dosáhne výšky 103 metrů, čím se zařadí mezi nejvyšší v Bratislavě.

Sklo na obvodový plášť o celkové ploše  9.000 m2 této půdorysem oválné věže je z naší dílny. Hlavním produktem je SGG COOL-LITE® XTREME 70/33 v provedení izolační trojsklo. Vnější lepené sklo a ostatní skla kalená jsou specifickým řešením šitým na míru tomuto projektu.

Naše Glassolutions řešení tím eliminuje tepelní šoky a zaručuju vysoký komfort a pohodu s ohledem na nízkou tepelnou zátěž a to při zachování maximálních světelných podmínek a to všem uživatelům budovy. Twin City Tower je první realizovanou stavbou svého druhu, kde je tento produkt použitý. SGG COOL-LITE® XTREME 70/33 patří mezi produkty s vysokou přidanou hodnotou a i proto patří mezi naše inovativní výrobky.