Přidáno 19. Prosinec, 2018
Skupina Saint-Gobain pořádá již sedmý ročník série odborných seminářů pro architekty a projektanty pod názvem Saint-Gobain Fórum 2019. Na akci se podílí šest divizí skupiny Saint-Gobain: Isover, Rigips, Weber, Climaver, Glassolutions a Ecophon. K akci se také připojil Deksoft přední dodavatel výpočetních webových aplikací pro stavebnictví.

Témata
Skupina Saint-Gobain, globální lídr na trhu výroby stavebních materiálů, udává směr nejen v inovacích a nových výrobcích, ale také v zavádění nových digitálních technologií, online nástrojů a aplikací. Obsahem letošních přednášek tedy na rozdíl od loňského roku nebudou pouze novinky a trendy, které prověřila praxe, ale také moderní elektronické nástroje z dílny různých divizí skupiny Saint-Gobain. Celé téma pak „zastřeší Deksoft“ jehož aplikace/programy jsou mezi projektanty stále oblíbenější.


Přednášející
Přednášet budou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi z vývoje stavebních materiálů, kteří jsou sami vzděláním projektanti a jsou respektovanými odborníky v oblasti vývoje a inovací materiálů. Za společnost Deksoft představí novinky a trendy její ředitel Tomáš Kupsa. Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA.


Termíny
Účast na seminářích je bezplatná. Akce proběhnou 28. 2. v Ostravě 6. 3. v Praze a 14. 3. v Brně.

Pozvánku na akci naleznete zde.