Přidáno 27. Prosinec, 2019
Kariérní web máme v Adfors sice už několik let, ale pořád byl tak trochu šedou popelkou. Rozhodli jsme se ho vylepšit a udělat jednoduchý, zajímavý a více uživatelsky příjemný. Posuďte sami.

Základní menu nabízí čtyři záložky:

·         Práce u nás

Tady máte možnost nasát tak trochu atmosféru společnosti ADFORS CZ. Najdete zde medailónky našich kolegů. Patří jim velké poděkování, že vystoupili před kameru a byli ochotní se podělit o svoje pocity, dojmy z našeho firemního prostředí.

·         Kdo jsme

Dozvíte se základní  informace o společnosti.  Od historie až po současnost. Kdo jsme, co vyrábíme/ naše značky výrobků.

·         Volná místa

Na stránkách jsou přehledy aktuálních volných pracovních míst. Pro ty, co si nevyberou, mají možnost se registrovat do naší interní databáze uchazečů o zaměstnání. Tato nabídka včetně kontaktů na naše personalisty je na zápatí všech čtyřech záložek kariérního webu.

·         Aktuality

Zde si můžete přečíst aktuální novinky – co se v ADFORS děje, jaké akce zrovna probíhají (CSR aktivity/ ADFORS GRANT; veletrhy, odborné praxe, brigády, týmové akce kolegů,…).

 

Všechny tyto cesty vás dovedou na naše nové kariérní stránky:

www.silnydikylidem.cz

www.silnidikylidem.cz

www.adfors.cz

 

Podívejte a dejte nám vědět, pokud se vám náš nový kariérní web líbí. A pokud byste snad měli námět ke zlepšení, tak je vítán.