Přidáno 10. Únor, 2021
Společnost Saint-Gobain Slovensko je od začátku roku novým exkluzivním členem Slovenské rady pro zelené budovy (SKGBC), klíčové platformy pro udržitelnou výstavbu na Slovensku.

Spolupráce má podpořit dobodrný dialog specialistů jednotlivých divizí Saint-Gobain s víc než 50 členskými společnostmi SKGBC, ale i možnost vstoupit do komunikace se samosprávami a nebo státními orgány.

"Dohoda o nejvyšší formě členství je přirozeným vyústěním dlouhodobých společných aktivit, ale především podobého uvažování. Spojují nás názory na udržitelnost v architektuře, energetická úspornost i požadavky na kvalitu vnitřního prostředí", přibližuje Miroslav Zliechovec, Business Development mažer Saint-Gobain. "Naše podpora SKGBC je i praktickým vústěním vize Skupiny - Making the world a better home, která podtrhuje potřebu inspirovat okolí k udržitelným řešením."

Pro zaměstnance, ale i partnery jednotlivých divizí Saint-Gobain se členstvím otevírají nové příležitosti pro spolupráci s různými ateliéry v oblasti výstavby. Více o aktivitách a členech SKGBC najde ZDE.