Marcela Klímová

Marcela Klímová - medailonek - Glassolutions

 

Pracovní pozice: Specialistka zákaznické podpory

Společnost: Glassolutions

Jmenuji se Marcela Klímová a ve Společnosti Saint-Gobain, divizi Glassolutions, pracuji již 25 roků. Ano, opravdu je to tak, 25 roků! Do společnosti, tehdy ještě rodinné firmy Izolas, jsem nastoupila jako technicko-hospodářský pracovník. Přibližně 3 roky po svém nástupu jsem byla pověřena vybudováním velkoobchodu plochého skla. Získat zákazníky, skladníky i řidiče nebylo vůbec snadné, ale povedlo se a velkoobchod v Glassolutions funguje úspěšně dodnes. V roce 2000 jsem se přesunula na obchodní oddělení izolačních skel jako obchodně-technický zástupce, kde bylo mým cílem získávání nových zákazníků, péče o stávající klienty, nabízení nových produktů v oblasti izolačních skel a zabezpečení dostatku zakázek pro výrobu. K mým zákazníkům patřili především výrobci dřevěných a plastových oken.

 

K mým zajímavým zakázkám patří například náš dosud největší projekt Nivy Tower v Bratislavě.

V roce 2016 jsem se posunula na pozici vedoucí logistiky a k mým hlavním úkolům patřilo nastavení procesů při zadávání zakázek, jejich potvrzování a eliminace chybovosti. Nyní jsem jako specialistka zákaznické podpory zodpovědná za komunikaci se zákazníky o stavu a průběhu zakázek, koordinaci dopravy se stavbyvedoucími a expedicí až po závěrečné dodání hotových výrobků zákazníkovi. K mým zajímavým zakázkám patří například náš dosud největší projekt Nivy Tower v Bratislavě.

 

Marcela Klímová - Glassolutions

 

Proč se mi ve firmě líbí?

Marcela Klímová - Glassolutions - naši zaměstnanciV Glassolutions mi poskytují dobré pracovní podmínky i moderní pracovní prostředí. Co je však ale velmi důležité, alespoň pro mě osobně, je mít kolem sebe výborný kolektiv spolupracovníků a to v naší firmě opravdu platí! Je radost spolupracovat se všemi kolegy a to je podstatné, protože v zaměstnání trávíme většinu svého času. Dalším významným aspektem, který u mě hraje roli, je dojezdová blízkost do zaměstnání a v neposlední řadě finanční jistota.

Nejraději trávím svůj volný čas s rodinou a se svým 1,5 letým vnoučkem. Ráda relaxuji na zahradě obklopená množstvím krásných květin nebo na své chatě uprostřed lesů Vysočiny.