Udržitelné a komfortní bydlení

Saint-Gobain je jednou z nejvíce inovativních firem na světě, která přináší unikátní řešení pro multikomfortní domy - pro životní pohodu v interiérech domů, bytů, kanceláří i veřejných prostor. 

Filosofie skupiny Saint-Gobain vychází z toho, že prostor, ve kterém žijeme a pracujeme, vnímáme všemi smysly. Saint-Gobain nabízí taková řešení, která jsou pro všechny naše smysly komfortní, vznikají tak domy pohodlnější, nákladově efektivnější a soběstačnější- domy MULTIKOMFORTNÍ.

Udržitelné bydlení není pouze o energetické úspoře, ale také o kvalitě vzduchu, akustickém a světelném komfortu, tepelné pohodě a sociální zodpovědnosti.

Chceme, aby se nám všem žilo hezky. 

 

Saint-Gobain Multikofmortní bydlení Multikomfortní bydlení od Saint-Gobain

Co je to Multikomfort?

Od pradávna staví člověk svá obydlí tak, aby se cítil pohodlně.
Moderní technologie a materiály to dnes umožňují víc než dřív.
Je ale taky nejvyšší čas brát v potaz ekologické dopady a stavět udržitelně.

Jedná se o životní styl, ve kterém se péče o komfort, bezpečnost a estetiku slučuje s péčí o životní prostředí. 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT...

Náklady na zajištění udržitelných vlastností staveb při jejich výstavbě jsou nízké v porovnání s úsporami v průběhu jejich užívání. Profesionálové ve stavebnictví odhadují náklady na výstavbu zelených budov o 17 % vyšší než náklady na vybudování konvenčních konstrukcí, ale úspora energií a nákladů na údržbu se pohybuje v řádech desítek procent. Skupina Saint-Gobain iniciuje a dlouhodobě prosazuje právě taková řešení, která udržitelné vlastnosti staveb zaručují. To se týká také všech výrobků, které skupina vyrábí.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, co znamená slovo ADFORS?

První část slova AD vznikla zkrácením anglického slova add = přidat, připojit, sloučit; AD ale navíc přeložíme z latiny jako spojku „k“. FORS – vzniklo z anglického force, což je v překladu síla. ADFORS znamená přidat sílu k… Zejména budovám a stavbám, na které ADFORS dodává své výrobky.