Pro média

Tiskové středisko nabízí celou řadu novinek od Saint-Gobain. Novináři a mediální partneři mohou dostat naše nejnovější zprávy, nadcházející události a publikace, nedávné fotografie i videa.

Saint-Gobain

Tiskové zprávy

Ke stažení níže.
Ke stažení
31.Srpen 2018
TZ_Výsledky za první pololetí 2018
23.Květen 2018
TZ_Den s Adfors na Smetanově Litomyšli
27.Duben 2018
TZ_SG_results_Q1_2018
9.Duben 2018
Kvartální analýza českého stavebnictví Q1/2018
Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, jak lze kombinovat pozitivní účinky akustické a světelné pohody?

Díky světovým lídrům, v oblasti akustiky společnosti Ecophon a v technologii osvětlení společnosti Philips, vzniklo inovativní řešení Soundlight Comfort Ceiling. Jeho základem je kombinace pozitivních účinků akustického komfortu díky vynikající zvukové absorpci a světelné pohody vyvolané příjemným LED osvětlením. Soundlight Comfort Ceiling přispívá ke zlepšení pohodlí a pracovních výkonů dosahovaných nejen v kancelářských prostorech.

Saint-Gobain Napsali o nás Média hýbou světem.

Uspěli jsme v soutěži Kanceláře roku 2017
28/02/2018 Napsali o nás

Uspěli jsme v soutěži Kanceláře roku 2017

Na slavnostním galavečeru ve Slovanském domě byli vyhlášeni vítězové druhého ročníku soutěže zaměřené na kvalitní a inovativní pracovní prostředí. Ve velké konkurenci uspěly kanceláře firem Air Bank, Saint-Gobain, Renomia nebo Red Hat Czech.

více
27/01/2017 Napsali o nás

Habito je v Saint-Gobain Yearbook 2016

V celoskupinové publikaci Saint-Gobain, která je ohlédnutím za uplynulým rokem nechyběla ani zmínka o sádrokartonové desce Rigips Habito. Věnována mu je celá strana.

náhled
více
TOP ženy Česka 2016
25/01/2017 Napsali o nás

TOP ženy Česka 2016

Šéfky velkých firem, manažerky startupové scény i nejlepší české vědkyně se umístily v anketě Hospodářských novin. Žebříček oceňuje vlivné dámy tuzemského byznysu i veřejné sféry už podvanácté. Nominaci získalo téměř 300 žen. Martina Hasmanová- generální ředitelka SG Sekurit ČR se do žebříčku probojovala i letos.

více
Stavitel 09/2016 - Svět se stále mění:nové výrobky i technologie
15/09/2016 Napsali o nás

Stavitel 09/2016 - Svět se stále mění:nové výrobky i technologie

Divize Weber slaví letos 25 let a časopis Stavitel se ptal pana Krumpolce jaké to čtvrtstoletí bylo

náhled
více
více
11/07/2016 Napsali o nás

Kde vědí, že vše je o lidech

Patří k dominantám obce - elegantní modrobílá budova svítící už zdálky na vyvýšenině u nádraží. Dříve VERTEX, v roce 2011 přejmenovaný na ADFORS CZ (add - sloučit či přidat a anglické force - síla). Lidé a výroba uvnitř se nezměnili, jen jméno. Nový název dodal podniku ještě více na světovosti a sjednotil pod jednou značkou patnáct dalších závodů z celé Evropy vyrábějících stejné výrobky pod světovým gigantem v oblasti zpracování skla -...

náhled
více
23/06/2016 Napsali o nás

Ocenění v oboru kongresového průmyslu bylo předánou

Prague Convention Bureau již posedmé v řadě udělilo v rámci Ambassador Programu ocenění za přínos na poli kongresové turistiky. Slavnostní předávání cen Ambassador Awards Evening se uskutečnilo 7. června v prostorách Rezidence primátorky hlavního města Prahy. Akce se konala za podpory Magistrátu hlavního města Prahy, zastoupeného paní primátorkou Adrianou Krnáčovou, a Ministerstva pro místní rozvoj, zastoupeného paní ministryní Karlou...

více
22/06/2016 Napsali o nás

Akce Isover50 zná prvních pět výherců kamionu izolace zdarma

Rodinný dům Svítkov, rodinný dům Klecany, Dům u potoka Nová Ves, rodinný dům Mnichovice u Říčan a rodinný dům Královi Horní Roveň. To je prvních pět vítězných staveb akce Isover50, kterou u příležitosti 50. výročí působení na českém trhu vyhlásila letos v únoru divize Isover společnosti Saint-Gobain.

více
21/06/2016 Napsali o nás

Dva ze tří investorů se aktivně zajímají o použité materiály při realizaci zakázek

Dva ze tří investorů (67 %) se aktivně zajímají o materiály použité na jejich stavbách, přičemž k jejich změně oproti projektu v samotném průběhu výstavby přikročí čtvrtina (26 %) z nich. Téměř třetina (29 %) firem potvrzuje, že záměna vede ke zkvalitnění výsledného díla. Největší vliv na výběr použitých materiálů má podle přibližně poloviny firem (52 %) projektant, až za ním následují investor a stavební firma.

více
14/06/2016 Napsali o nás

Čelní skla vyrobí linka za miliardu

Výroba čelních autoskel v Hořovicích na Berounsku dvojnásobně vzroste, v závodu vznikla nová linka za miliardu korun. Vyrobí tak až dva miliony skel ročně. Podle vedení firmy Saint-Gobain Sekurit ČR jde o nejmodernější zařízení v Evropě. Nová linka by měla být v plném provozu od srpna. Stavba nové linky v Hořovicích trvala zhruba rok, skončila loni v listopadu. Nyní se postupně rozšiřuje její provoz ve dvou nově vzniklých halách, které mají...

více
14/06/2016 Napsali o nás

Evoluce ve světě izolací

Isover EVO je další přírůstek v rodině produktů divize ISOVER koncernu Saint Gobain. Isover EVO je výrobek z nové produktové řady Isover 4+, vyrobený z přírodních surovin s použitím zcela nového pojiva na přírodní bázi. Jeho nové složení přispívá ke zkvalitnění vnitřního prostředí, je komfortnější na zpracování. Méně práší a je jemnější na dotek. Vzhledem k nižší ?D 0,035 W/(m . K) je vhodným řešením pro tepelnou izolaci vnitřních prostorů...

více