Aktuality kariera

GLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY
08/08/2018 Aktuality kariera

GLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY

Jedním z našich strategických cílů je kariérní plánování a to prioritně se zaměřením na oblast výroby. V letošním roce se nám podařilo navázat partnerství se dvěma odbornými učilišti, kde jsme pro žáky obou škol zorganizovali Dny otevřených dveří.

Snídaně s PAM
09/07/2018 Aktuality kariera

Snídaně s PAM

Posnídat, popovídat a představit si navzájem speciality z oboru každé divize – v našem pražském sídle jsme rozjeli sérii setkání „Snídaně s…“. Ta první proběhla se světovým lídrem ve výrobě a dodávkách trubních systémů z šedé a tvárné litiny, Saint–Gobain PAM CZ a slavila velký úspěch. Už teď plánujeme, s kým si dáme ranní kávu a koláčky v září.

Vzděláváme se
05/07/2018 Aktuality kariera

Vzděláváme se

"Zajímavé, záživné, poučné, Eliška fantastická – vtipná, znalá problematiky, praktik." A to je jen střípek zpětné vazby našeho HR týmu na skvělé červnové školení sociálních sítí, které pro nás připravila Eliška Vyhnánková. Děkujeme!

Exkurze studentů v Sekuritu
29/06/2018 Aktuality kariera

Exkurze studentů v Sekuritu

Ve dnech 19. a 20. června 2018 jsme v Saint-Gobain Sekurit přivítali studenty 1. a 2. ročníku SOU Hořovice. Prohlédli jsme si výrobu, vysvětlili proces výroby čelních skel a nad zajímavostmi z naší výroby čile diskutovali. Těšíme se, že se možná s některými studenty v budoucnu potkáme na praxi, brigádě případně budeme spolupracovat i jako kolegové.

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli
23/06/2018 Aktuality kariera

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli

Již sedmým rokem v řadě se skupina Saint-Gobain a její člen Saint-Gobain Adfors stali partnery druhého nejstaršího a největšího pravidelného hudebního festivalu v České republice. Na závěr festivalu, v sobotu 7. července uspořádá Adfors celodenní kulturní program v Klášterních zahradách.

Dětský den se Sekuritem
19/06/2018 Aktuality kariera

Dětský den se Sekuritem

Saint-Gobain Sekurit pořádal 17. června svůj dětský den. V Zámeckém parku Hořovice čekal na děti a jejich rodiče bohatý program - skákací hrad, divadelní představení, překážková dráha a další hry. K úspěchu akce přispělo také krásné letní počasí.

Malé eko krůčky
06/06/2018 Aktuality kariera

Malé eko krůčky

Dnes nám přišel na centrálu domácí vermikompostér i s kalifornskými žížalami :) Pokračujeme tak v aktivitách, které pomohou snížit náš dopad na životní prostředí.

Vyhlášení soutěže o zájezdy do Paříže
24/05/2018 Aktuality kariera

Vyhlášení soutěže o zájezdy do Paříže

Soutěž o zájezd do Paříže, která byla vyhlášena v interním magazínu Saint-Gobain, zná své výherce. Kolega z PAM a dva kolegové z ADFORS se už teď těší na poznávání města, kde sídlí (nejen) naše centrála. Blahopřejeme!

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku
21/05/2018 Aktuality kariera

Parta dobrovolníků se vydala do Jeseníku

Dobrovolníci z řad zaměstnanců skupiny Saint-Gobain se již pošesté vydali přes víkend vykonat bohulibou činnost. Navazují tak na akci "350 minut v přírodě", která se konala v rámci oslav 350 let od vzniku Saint-Gobain v roce 2015. Tentokrát se pustili do vyčištění náplavky řeky Bělé v Jeseníku, kde má vzniknout nový relaxační prostor v blízkosti Smetanových sadů.

ISOVER CZ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE PRO MLADÉ ARCHITEKTY MULTICOMFORT HOUSE STUDENTS CONTEST
04/05/2018 Aktuality kariera

ISOVER CZ ZNÁ VÍTĚZE SOUTĚŽE PRO MLADÉ ARCHITEKTY MULTICOMFORT HOUSE STUDENTS CONTEST

ISOVER pořádá každoročně pro studenty architektury, designu a stavebnictví mezinárodní soutěž, díky níž se výherci finále mohou spolu se svými učiteli podívat do cílové destinace. Studenti, kteří se letos umístili na prvních třech místech, mají kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 12. - 15. května 2018 ve Spojených arabských emirátech, kde letošní zadání...

Weber podpořil mladé studenty ČVUT
20/04/2018 Aktuality kariera

Weber podpořil mladé studenty ČVUT

19. dubna proběhlo vyvrcholení soutěže Hala roku Akademik, které se stal Weber hlavním partnerem. Cílem soutěže je podpořit studenty zapálené pro obor a dát jim příležitost porovnat svoje schopnosti a setkat se s profesionály ze stavební praxe.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Weber je znám v oblasti stavebnictví i svou orientací na zákazníka?

Péče o zákazníka se promítá v oblíbené příručce pro stavebníka – weber.rádce, která je masově distribuována sítí prodejců stavebních materiálů. V letošním roce vychází již třináctý ročník.