Pro výstavbu, rekonstrukce, modernizace a zařízení škol nabízíme celou řadu řešení zaměřených zejména na úsporu energií, akustickou a světelnou pohodu, zdravé prostředí, designové a estetické provedení exteriéru i interiéru.

1 3 10 4 6 8 7 2 12 11 5 9
STŘECHA

ISOVER - řešení zateplení pro šikmé i ploché střechy - zateplení nad krokvemi nebo systém pro zateplení pochozí půdy. Řešení pro zelené střechy a odvádění vody.

GLASSOLUTIONS - integrované vyhřívání skel například v prosklených střechách nebo stříškách pro rozpouštění sněhu či pro redukci kondenzace.

PODLAHY

ISOVER - řešení pro zlepšení akustiky podlah a jejich tepelná izolace.

WEBER - řešení od standardních materiálů až po materiály a technologie pro náročné práce: samonivelační hmoty, betonové potěry, opravy a vysprávky, vyrovnávací hmoty, cementové a anhydritové potěrové hmoty, zahradní hmoty, certifikované systémy pro balkony a terasy, lepicí a spárovací tmely, akustická řešení pro podlahy.

RIGIPS - podlahy ze sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek usnadní, urychlí a v celkových nákladech i zlevní provedení podlahové konstrukce. Vynikají výbornými tepelnými a akustickými vlastnostmi.

GLASSOLUTIONS - vrstvené bezpečnostní sklo se skládá ze dvou nebo více vrstev skla, spojených fóliemi. 

FASÁDA

ISOVER - kontaktní zateplení fasád pěnovým polystyrenem. V případě zvýšených požadavků na požární ochranu minerální izolace. Pro specifické architektonické návrhy provětrávané systémy se vzduchovou vrstvou.

WEBER - zateplovací systém therm flex s rázovou odolností až 60J přináší řešení pro fasády u kterých lze předpokládat značné namáhání. Certifikované systémové řešení fasád, zejména kontaktní zateplovací systémy, ale i systémy pro jednovrstvé tepelněizolační zdivo. Řešení proti růstu řas na fasádách regulujících vlhkost na svém povrchu.

GLASSOLUTIONS - na exteriérovém skle řešení formou protislunečního pokovení, které má neutrální vzhled a funguje jako protisluneční ochrana a izolace zabraňující úniku tepla. Neprůhledné izolační panely s extrémními izolačními vlastnostmi v široké škále barevných provedení. 

PŘÍČKY

ADFORS - řešení pro příčky nabízí designové, oděru vysoce odolné sklovláknité tapety, které mohou být přetíratelné, absorbující formaldehyd, nebo s úpravou proti plísním a baktériím.

ECOPHON - stěnové designové panely, které řeší akustické problémy v interiéru v různém barevném provedení a několika povrchových úpravách. Zvuk pohlcující paravány, které v kombinaci s akustickým podhledem vytvoří vynikající pracovní prostředí ve vzdělávacích zařízeních.

GLASSOLUTIONS - skleněné příčky s protipožárními vlastnostmi, bezpečnostní vrstvené sklo s možností kombinací barevných fólií, neprůhledná smaltovaná skla a také lakovaná skla vhodná pro obklady stěn.

ISOVER - deskové izolace z čedičových vláken nebo rolované výrobky ze skelných vláken určené do systémů suché výstavby příček.

RIGIPS - sádrokartonové desky, které mají různé vlastnosti - akustika, pevnost, požární odolnost, tepelněizolační vlastnosti, odolnost proti vlhkosti. Unikátní je řešení ACTIV´AIR, které odbourává formaldehyd. Pro úpravu povrchů jsou řešením jemné jednovrstvé sádrové omítky a stěrky.

WEBER - speciální vnitřní nátěry a omítky: vnitřní bílé stěrky, materiály pro opravy trhlin, vnitřní nátěry a vnitřní dekorativní omítky.

PODHLEDY

ECOPHON - různé designy celoplošných akustických zavěšených stropních systémů ze skelného vlákna s nárazuodolným povrchem. Volně zavěšené akustické prvky v široké škále nejrůznějších tvarů a velikostí. Svítidla plně integrovaná do zavěšeného stropního podhledu.

ISOVER - minerální desky Isover do podhledů výrazně zvyšují jejich celkové akustické účinky.

RIGIPS - zavěšené podhledy slouží zejména ke snížení světlé výšky místnosti, zvýšení požární odolnosti nosné stropní konstrukce, zlepšují akustiku a tepelněizolační vlastnosti stropu.

VNITŘNÍ PROSKLENÍ

GLASSOLUTIONS - vrstvené sklo s fólií z tekutých krystalů, které umožňuje okamžitý přechod z průsvitného stavu na průhledný. Čiré protipožární bezpečnostní sklo pro celoskleněné, bezrámové aplikace do interiéru. Odolnosti od EW30 až po EI120 minut.

RIGIPS - řešení pro vnitřní zasklení v systému příček formou zabudování nadsvětlíků a dalších otvorů.

OKNA

GLASSOLUTIONS - izolační trojsklo s integrovanou meziskelní žaluzií pro dynamickou regulaci prostupu světla a tepla přes sklo.

DVEŘE

GLASSOLUTIONS - dveře s revolučním závěsem pantu kombinuje minimalistický, moderní vzhled s robustním výkonem. Široká nabídka ornamentních skel pro výrobu celoskleněných dveří určených jako výplně stavebních otvorů ať už stávajících nebo nových. Zvukově izolační vrstvené sklo s bezpečnostní charakteristikou, složené ze dvou nebo více vrstev skla spojených akustickou fólií.

INSTALACE ODPADNÍ, VODNÍ A VENTILACE

PAM - potrubí z tvárné litiny pro rozvody pitné, užitkové a požární vody nebo pro gravitační či tlakové odvádění odpadních vod.

ISOVER - kompletní systémy pro izolace kruhových či čtyřhranných potrubí, průmyslové zásobníky, komíny a další speciální aplikace. Protipožární systémy z minerálních vln.

ODVÁDĚNÍ DEŠŤOVÉ VODY

PAM - litinové dešťové svody v standardním historickém provedení.

ZÁKLADY A SKLEPY

ISOVER - pěnový polystyren lisovaný do forem je možné použít i tam, kde je vlhko a nemůžeme použít standardní izolace. Extrudovaný polystyren pro případ izolace stěn ve velkých hloubkách.

WEBER - hydroizolace, sanace betonu, sanační systémy.

JINÉ

PAM - litinové poklopy pro kanalizační a vodoměrné šachty nebo další inženýrské sítě s možností uzamčení proti nežádoucí manipulaci; kanálkové mříže, klasické i obrubníkové vpusti, voděodolná a atypická řešení přístupu inženýrských sítí.

WEBER - řešení pro čističky odpadních vod, zahradní program pro kladení kostek z přírodního a umělého kamene.

GLASSOLUTIONS - speciálně koncipované sklo, které zajišťuje optimální biologickou ochranu proti rentgenovým paprskům. Sklo s digitálním potiskem ve vysokém rozlišení.