Moderní interiéry

Saint-Gobain nabízí množství řešení a výrobků, které jdou ruku v ruce s moderními trendy a požadavky na design v interiérech domů, bytů, komerčních nebo kancelářských prostor. 

Naše řešení pro moderní interiéry


Divize Adfors vyrábí široký sortiment tkaných i netkaných natíratelných sklo-vláknitých tapet pro ochranu a dekoraci stěn a stropů. Jedinečná povrchová úprava zaručuje snadné nalepení i použití. Neustále vyvíjíme inovativní řešení pro zkrácení doby lepení a pro zajištění většího komfortu koncových uživatelů (tapety, které čistí vzduch nebo chrání stěny proti plísním).

 

Ecophon vyrábí a dodává designová řešení pro stropy i stěny v podobě stěnových panelů nebo designových podhledů. Jedná se o naprostou špičku v designu, tato řešení jsou vhodná zejména pro obchody, designové bydlení apod. Veškerá řešení Ecophon jsou také spojena s akustickou úpravou interiérů.

 

Výrobce a dodavatel plochého skla Glassolutions nabízí řešení pro skleněné příčky, dveře, podlahy nebo schodiště, řešení do koupelen či kuchyní v podobě zástěn či obkladů. Jedná se o lakovaná skla v mnoha barvách a designech, skla, která regulují teplotu, jsou tvrzená nebo vyhřívaná.

 

Dalším z inovativních dodavatelů výrobků pro interiéry je divize Rigips, která dodává řešení pro suchou výstavbu příček ze sádrokartonu s mnoha vlastnostmi, ať už s odolností proti vlhkosti, protipožární odolností nebo s výbornými akustickými vlastnostmi. Dále vyrábí sádrové omítky, které regulují mikroklima v interiéru.

 

Divize Weber pak nabízí pestrou řadu designových omítek pro fasády, např. imitace dřeva, betonu, obkladových pásků, metalický vzhled, břízolitové omítky – luxusní provedení. Weber dále nabízí ucelenou řadu vnitřních omítkových směsí včetně štuků. V portfoliu Weber jsou též zastoupeny sádrové omítky, které jsou velmi oblíbeny pro svůj hladký vzhled.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, kdy se Saint-Gobain začal rozvíjet mimo Francii?

První aktivita mimo Francii se datuje do roku 1858 a německého Mannheimu, kdy Saint-Gobain koupil svého sklářského konkurenta, společnost Saint-Quirin. Následovala Itálie v roce 1888, Belgie v roce 1898, Holandsko v roce 1904 a Španělsko o rok později, v roce 1905. Atlantický oceán byl překročen v roce 1937 – Brazílie a následovaly Spojené státy v roce 1970.