Pro stavbu a rekonstrukci bytových a rodinných domů nabízíme celou řadu řešení zaměřených zejména na úsporu energií, tepelnou pohodu, zdravé bydlení a estetické provedení exteriéru i interiéru.

4 5 9 8 12 7 11 3 2 10 1 6
STŘECHA

ISOVER - řešení zateplení pro šikmé i ploché střechy - zateplení nad krokvemi nebo systém pro zateplení pochozí půdy. Řešení pro zelené střechy a odvádění vody.

GLASSOLUTIONS - integrované vyhřívání skel například v prosklených střechách nebo stříškách pro rozpouštění sněhu či pro redukci kondenzace. 

PODLAHY

ISOVER - řešení pro zlepšení akustiky podlah a jejich tepelné izolace.

RIGIPS - podlahy ze sádrokartonových nebo sádrovláknitých desek usnadní, urychlí a v celkových nákladech i zlevní provedení podlahové konstrukce. Vynikají výbornými tepelnými a akustickými vlastnostmi.

WEBER - nabízí kromě standardních řešení fasád i designové povrchy, např. imitace dřeva, betonu, obkladových pásků, metalický vzhled, břízolitové omítky – luxusní provedení.

GLASSOLUTIONS - vrstvené bezpečnostní sklo se skládá ze dvou nebo více vrstev skla, spojených fóliemi.  

FASÁDA

ISOVER - kontaktní zateplení fasád pěnovým polystyrenem. V případě zvýšených požadavků na požární ochranu minerální izolace. Pro specifické architektonické návrhy provětrávané systémy se vzduchovou vrstvou.

WEBER - certifikované systémové řešení fasád, zejména kontaktní zateplovací systémy, ale i systémy pro jednovrstvé tepelněizolační zdivo. Řešení proti růstu řas na fasádách regulujících vlhkost na svém povrchu. Zateplení podlah balkónů.

GLASSOLUTIONS - izolační trojsklo s integrovanou meziskelní žaluzií pro dynamickou regulaci prostupu světla a tepla přes sklo.

PŘÍČKY

ADFORS - oděru odolné sklovláknité tapety, které mohou být přetíratelné, absorbující formaldehyd, nebo s úpravou proti plísním a baktériím.

ECOPHON - designové stěnové panely, které řeší akustické problémy v interiéru.

ISOVER - deskové izolace z čedičových vláken nebo rolované výrobky ze skelných vláken určené do systémů suché výstavby příček.

RIGIPS - sádrokartonové desky, které mají různé vlastnosti - akustika, pevnost, požární odolnost, tepelněizolační vlastnosti, odolnost proti vlhkosti. Unikátní je řešení ACTIV´AIR, které odbourává formaldehyd. Pro úpravu povrchů jsou řešením jemné jednovrstvé sádrové omítky a stěrky.

WEBER - klimoregulační vnitřní omítky, které vytvářejí zdravé prostředí.

GLASSOLUTIONS - zvukově izolační vrstvené sklo s bezpečnostní charakteristikou, složené ze dvou nebo více vrstev skla spojených akustickou fólií. 

PODHLEDY

ECOPHON - akustické volně zavěšené panely nejrůznějších tvarů, barev a velikostí, poskytující volnost designu i možnost vytvoření pozoruhodných nových tvarů dle fantazie.

ISOVER - minerální desky Isover do podhledů výrazně zvyšují jejich celkové akustické účinky.

RIGIPS - zavěšené podhledy slouží zejména ke snížení světlé výšky místnosti, zvýšení požární odolnosti nosné stropní konstrukce, zlepšují akustiku a tepelněizolační vlastnosti stropu.

VNITŘNÍ PROSKLENÍ

GLASSOLUTIONS - lakované sklo pro použití jako obklady kuchyní, koupelen nebo chodeb.

OKNA

GLASSOLUTIONS - izolační trojsklo s maximální propustností světla a velkými zisky tepla. Prostupnost světla 73 %, solární faktor g = 62 %, hodnota Ug = 0,8 W/m2K.

INSTALACE ODPADNÍ, VODNÍ A VENTILACE

ISOVER - kompletní systémy pro izolace kruhových či čtyřhranných potrubí, průmyslové zásobníky, komíny a další speciální aplikace.

PAM - potrubí z tvárné litiny pro rozvody pitné, užitkové a požární vody nebo pro gravitační či tlakové odvádění splaškových vod. Řešení pro odvod odpadních vod uvnitř budov.

ODVÁDĚNÍ DEŠŤOVÉ VODY

PAM - hrdlový litinový systém ve standardním i historickém provedení.

ZÁKLADY A SKLEPY

ISOVER - pěnový polystyren lisovaný do forem je možné použít i tam, kde je vlhko a nemůžeme použít standardní izolace. Extrudovaný polystyren pro případ izolace stěn ve velkých hloubkách.

WEBER - řešení podlah ve společných prostorách designovými stěrkami nebo nátěry.

JINÉ

PAM - litinové poklopy pro kanalizační a vodoměrné šachty nebo další inženýrské sítě s možností uzamčení proti nežádoucí manipulaci; kanálkové mříže, klasické i obrubníkové vpusti, voděodolná a atypická řešení přístupu inženýrských sítí.

WEBER - zahradní program pro řešení chodníků a cest.

GLASSOLUTIONS - voděodolné sklo, na němž je téměř neviditelný povlak. Tepelným zpevněním získává na odolnosti a bezpečnosti. Voda po jeho povrchu lépe stéká, což zabraňuje usazování vodního kamene a vzniku skvrn.

PARKOVACÍ PLOCHY

ADFORS - řešení GlasGrid - výztuž asfaltových vrstev.