Přidáno 2. Listopad, 2021
Blíží se již 14. ročník konference Dřevostavby v praxi, která je určena zejména projektantům, architektům, řemeslníkům a všem přátelům dřevostaveb.

S roční přestávkou kvůli pandemii Covid-19 Rigips opět uspořádá tradiční konferenci Dřevostavby v praxi, která je určena zejména projektantům, architektům, řemeslníkům a všem přátelům dřevostaveb. Těšit se můžete na přednášky řady odborníků, ale i na praktické ukázky při několika workshopech, to vše za doprovodu dobrého jídla a pití.

Letošní již čtrnáctý ročník se bude konat 11. 11. 2021 od 17:30 v poněkud netradiční podobě. Ta umožní spojit výhody osobního setkání účastníků v jednotlivých regionech s online konferencí. 

Celkem zve Rigips do šesti vybraných destinací napříč Českou republikou. Online přednáškami s odborníky provází moderátorka Iva Kubelková, nechybí ani vystoupení hudebníka Pokáče.

Záštitu konferenci udělila Asociace dodavatelů montovaných domů, z.s a nadále je konference zařazena v programu celoživotního vzdělávání v rámci České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) a České komory architektů (ČKA).

Registrujte se online na drevostavbyvpraxi.cz nebo u svého obchodního zástupce.