Přidáno 29. Květen, 2019
Weber nabízí zákazníkům nejen kvalitní stavební materiály, ale také pro své klienty vytvořil několik šikovných a užitečných publikací plných rad, pracovních postupů, technických listů a dalších informací potřebných pro práci s materiály značky Weber.

Za zmínku určitě stojí naše hlavní příručka Weber rádce 2019-2020, ve které naleznete detaily stavebních konstrukcí, technická řešení, pracovní postupy, důležité informace o našich produktech a další. Také máme publikace Rádce pro sanace staveb nebo Rádce pro podlaháře a obkladače.

A jak se k takovým knihám dostat? Existují elektronické verze, které jsou volně dostupné zde. V případě požadavku na tištěnou verzi kontaktujte naše Centrum obchodní a technické podpory na e-mailu podpora@saint-gobain.com či se obraťte přímo na obchodně technického poradce dle regionu. Pokud si budete přát kontaktovat jednoho z našich obchodně technických poradců dle regionu, využijte sekci Kontakty na našich webových stránkách.

Dále Weber vytvořil brožury týkající se zejména fasádních systémů, novinek v oblasti povrchových úprav, ale také jejich údržby a čištění. Tyto brožury plné užitečných informací lze stáhnout zde.

Jestliže budete potřebovat technickou dokumentaci, jako jsou technické listy, certifikáty, bezpečnostní listy a další, je Vám k dispozici sekce Materiály ke stažení.

Současně Vám doporučujeme shlédnout naši videotéku Weber.

V případě dotazů kontaktujte naše Centrum obchodní a technické podpory, e-mail: podpora@saint-gobain.com, telefon: 226 292 223.