Přidáno 5. Prosinec, 2019
Na každé stavbě jde přeci o kvalitu, čas a peníze. S ADFORS FibaTape budou mít sádrokartonáři vše, co potřebují. Získají i další benefity. Zůstane za nimi čistá a perfektně odvedená práce. Těší nás, že pásky FIBA TAPE se v Evropě tak hodně používají. Každý dnes zná neustále skloňované sousloví, které v podnikání platí dvojnásobně: „Čas jsou peníze.“

Pokud jde o dobu, kdy bude sádrokartonář pracovat s páskami, získá ve finále na stavbě 30% úsporu času. Už řadu let vyrábíme spolehlivé sklovláknité pásky. Nezklamou například ani nároky řemeslníka, který zatepluje podkrovní prostory. Na rovinu: Svému zákazníkovi chcete přeci dát to nejlepší. Co je lepší reference, než spokojený zákazník a na jedničku vyhotovená stavba? S námi to dokážete, protože Fiba Tape vás nezklame.

Natočili jsme o tom srovnávací video. Hlavními aktéry jsou naši produktoví manažeři. Ten vlevo je Michal Doubrava. Má na starosti vše kolem tapet NOVELIO. Muž vpravo je Erik Pellati a stará se kompletně o rodinu pásek FIBA TAPE. Oba produktoví manažeři přijali výzvu na přátelský souboj. Uvidíte klání mezi papírovou páskou a naší FIBA TAPE. Určitě vám nedoporučujeme na jedné stavbě tyto dva materiály kombinovat. Obzvlášť při práci dvou řemeslníků. Jeden z nich bude neustále v časovém presu a nevýhodě oproti druhému. Druhý jednoduše ušetří spoustu času na vaší stavbě. Zaručujeme vám, že s páskami FABA TAPE, vyráběnými v SAINT-GOBAIN ADFORS, získají i další výhody, které garantujeme:

·         alkali rezistentní provedení

·         nezpochybnitelná a silná přilnavost

·         obstojí v extrémních podmínkách

·         snadná rychlá manipulace

 

Srovnávací video, ve kterém má jeden z mužů navrch:   https://www.youtube.com/watch?v=onGtFl5VinA