Přidáno 19. Červen, 2020
Rok 2019 byl pro Saint-Gobain skvělý, nicméně, první část roku 2020 byla významně ovlivněna dopady globální zdravotní krize. #feelinggooddoinggood

Rok 2019 byl pro Saint-Gobain skvělý, nicméně, první část roku 2020 byla významně ovlivněna dopady globální zdravotní krize. Naštěstí stojí Skupina na silných základech a vyhlídky jsou slibné. 

Pierre-André de Chalendar, předseda představenstva a generální ředitel Saint-Gobain,uvedl:

"Více než kdy jindy, chceme kombinovat technologie a udržitelnost, chceme být klíčovým hráčem v zelené ekonomice a nadále být zárukou kvality a výkonu. Stále výrazně přispíváme k znovurozvoji našich společností."

Celé znění výroční zprávy.

Předvídáme

Víc než kdy jindy je pro nás prioritou propagování „kvality bydlení“ a přispívání ke společnému dobru. Díky stabilnímu postavení a slibným vyhlídkám máme možnost této ambice dosáhnout a společně vybudovat odolnější, inovativnější a více udržitelnou budoucnost.

Zrychlujeme 

Obalová řešení, globální stopa, dobrý vztah se zákazníkem, udržitelný výkon… Saint-Gobain pokračuje v transformaci a vývoji, aby čelil výzvám dnešní společnosti.

Angažujeme se

Naše decentralizovaná organizace a naše firemní kultura nyní uvolňuje plný potenciál našich týmů ve prospěch našich zákazníků a všech našich zúčastněných stran. Naši zaměstnanci odhalují sílu našich materiálů, které pozitivně ovlivňují jejich prostředí a pomáhají budovatudržitelnou a žádoucí budoucnost.