Přidáno 1. Duben, 2019
Chytré omítky Weber mají oproti klasickým akrylátovým, silikonovým a silikátovým přidané hodnoty, díky kterým vydrží déle krásné a minimalizují budoucí náklady na servis omítky. Z portfolia společnosti Weber můžete vybírat z těchto silikonových a silikátových omítek:

Aquabalance 

Tato omítka je na bázi silikonů. Vyniká snadnou aplikací a má jedinečné vlastnosti, díky kterým dokáže regulovat vlhkost ulpívající na povrchu fasádní omítky a tím se chrání před takzvaným „zelenáním fasád“. Omítka je samočisticí, což znamená, že celkově minimalizuje náklady na budoucí servis. Aquabalance omítka se také dá označit jako ekologická, jelikož nepoužívá biocidy pro svou ochranu před řasy, mechy a lišejníky, jako například omítka silikonová. Zároveň je omítka anorganická, tedy nemá živnou půdu pro mikroorganismy.

Extraclean active 

Čistě silikátová omítka, jejíž přednosti jsou vysoká paropropustnost μ=15-20 a fotokatalytický efekt. To znamená, že je omítka vysoce samočisticí. K tomu omítce dopomáhá sluneční záření, které rozkládá všechny nečistoty na povrchu fasády pomocí fotokatalytického efektu a následné nečistoty vítr odvane z povrchu fasády.  Omítka také disponuje velmi vysokou ochranou proti řasám, mechům a lišejníkům, a tím minimalizuje náklady na budoucí servis.

Extraclean

Tato silikon-silikátová omítka spojuje všechny výhody silikonových a silikátových omítek a ještě je umocňuje.

Hlavní výhody:

·         vysoká paropropustnost,

·         samočisticí efekt,

·         nízké náklady na budoucí servis,

·         omítka je vodoodpudivá,

·         nabízí dlouhou životnost.   

Pro více informací o chytrých omítkách Weber doporučujeme shlédnout video zde.

V případě poradenství jakou chytrou omítku zvolit, kontaktujte naše Centrum obchodní a technické podpory.

Email: podpora@saint-gobain.com,

Telefon: 226 292 223