Přidáno 7. Květen, 2020
CLIMAVER®, vzduchotechnické potrubí a izolace v jednom, je specifický systém zejména svým složením a vlastnostmi, ale také celkovou flexibilitou.

Systém je finančně i časově výhodnějším řešením ve všech fázích projektu, zjednodušuje mnoho pracovních úkonů, a tím celý proces urychluje. Nová CLIMAVER® BIM knihovna umožňuje navrhovat 3D potrubí v softwaru Autodesk Revit.

Hlavní výhodou systému CLIMAVER® je jednoznačně zefektivnění stavební výroby. Ve srovnání se standardním vzduchotechnickým potrubím je tento systém mnohem variabilnější, veškeré části čtyřhranných vzduchovodů lze vytvořit přímo na stavbě z jednotlivých panelů za pomoci nářadí a příslušenství CLIMAVER®. Panel byl navržen tak, aby poskytoval vynikající tepelné vlastnosti, vysokou úroveň vzduchotěsnosti a především akustické vlastnosti přispívající ke komfortu uvnitř budovy. 

 

Panely systému CLIMAVER® jsou vyrobeny ze skelné vlny o tloušťce 25 mm a podle povrchové úpravy vnější a vnitřní strany se dělí do tří kategorií: Plus, Neto a Deco. Nejrozšířenější kategorií panelů CLIMAVER® na českém trhu je CLIMAVER® Neto, který je z vnější strany opatřen hliníkovou fólií a z vnitřní strany antibakteriální skelnou tkaninou. Oproti standardním vzduchovodům vyniká vysokým akustickým útlumem a vzduchotěsností.

 

Další informace o systému CLIMAVER®, aplikaci ke stažení i jednoduchý video návod naleznete na www.climaver.cz nebo napište na climaver@isover.cz.