Přidáno 22. Červen, 2020
Všichni jsme na tom stejně. Díky všem potřebným opatřením, týkající se momentální situace s pandemií, se naše životy otočily o 180 stupňů…

Mnozí z nás pracují z domova, naše každodenní aktivity se rázem omezily, či úplně přerušily, na ulicích se potkáváme zahaleni pod rouškou. V těchto dobách je pozitivní myšlenka ještě důležitější, než kdykoli jindy a proto nesmíme zahořknout. Nezapomeňme na to, že naše kreativita, která nám dodá úsměv na tváři, nezná konce!
U nás v ADFORSu jsme se rozhodli ukázat lidem, že i když teď nemáme možnost věnovat se svým koníčkům a zálibám, jak jsme byli zvyklí, neznamená to, že si je nemůžeme udělat doma! Zajít si do kina? Není problém! Kupte si popcorn, pusťte si svůj oblíbený film, zhasněte si světla a užijte si kouzlo promítání...nebo máte rádi spíše něco klidnějšího? Třeba wellness? To je teď snad neodmyslitelnou součástí jak se dostat do pohody, takže, udělejte si koupel, dejte si pleťovou masku a ponořte se do klidu ve svém tichém koutku domova. Všechno je možné, stačí jen povolit uzdu své vlastní tvořivosti!

Chcete vidět, jak to vše dopadlo? Mrkněte na náš LinkedIn Wallcoverings - ADFORS Novelio® a shlédněte všechny naše díly od fotbalového zápasu až po slunnou pláž. 

Chtěli bychom též využít tuto možnost k sdělení naší veškeré úcty a obdivu všem, kteří i přes tuto náročnou situaci musí nadále pracovat v prvních liniích s komplikovanými pracovními podmínkami. Díky vám, že jste!