Přidáno 6. Květen, 2020
Profikalkulátor získal novou vylepšenou podobu vzhledu a uživatelského prostředí pro intuitivnější a jednoduší orientaci.

Program je doplněn celou řadou vysvětlivek u akčních tlačítek a je nyní u vhodných kategorií doplněn možností poptat akustický výpočet doby dozvuku.

Zákazník tak získává komplexní nástroj, kde si může lehce nalézt své vhodné řešení, zkalkulovat si potřebné množství jednotlivých komponentů, které jsou po konstrukci potřeba a rovnou si případně celou místnost nechat akusticky posoudit na srozumitelnost – neboli zoptimalizovat dobu dozvuku v požadované místnosti. Ale tím možnosti nekončí, zákazník dále může se spotřebou pracovat v rámci celého svého projektu, provádět exporty ve formátu XLS a CSV a také může materiál přímo poptat u svého preferovaného distributora.

 

Máte otázky?

Která konstrukce splňuje mé požadavky? Kolik jakého materiálu budu potřebovat? Jaká bude základní cena za kompletní konstrukce mého projektu? Kde koupím tento materiál? Jaké budou akustické vlastnosti nové konstrukce? Profikalkulátor Rigips vám přinese odpovědi.

Není nic jednoduššího,než si vše vyzkoušet ZDE.

Akustické posudky je možné také poptat přímo přes domovskou stránku divize Rigips, kde je pro uživatele připraven přehledný návod na použití a vyplnění potřebných dat. Uživatel se tak dozví více informací týkající se problematiky optimální doby dozvuku.

Vstup do aplikace obsahuje i zvukové stopy, kde zákazník získá představu, co je špatně a kvalitně zatlumená místnost, aby měl představu, jak kvalitní řešení získává.