Přidáno 1. Březen, 2016
8. února 2016 spustila společnost Rigips oficiální prodej nové sádrokartonové desky Habito. Jedná se o desku s výjimečnými vlastnostmi, která je díky své mimořádné pevnosti a odolnosti srovnatelná s běžným zdivem.

Její obrovskou výhodou je také to, že do ní lze kotvit předměty běžným vrutem bez nutnosti předvrtání a bez hmoždinek. Deska Habito byla vyvinuta za aktivního přispění týmu výrobního závodu v Horních Počaplech. Její technologie byla inspirována konstrukční deskou RigiStabil, která je ryze českým produktem. Závod v Horních Počaplech zásobuje touto deskou nejen český, ale také některé evropské i mimoevropské trhy.

Deska Habito byla odborné veřejnosti prezentována v rámci Saint-Gobain Fóra, hlavní marketingová kampaň pak začala 29. února. Pro její propagaci byla naplánována nebývale masivní kampaň zahrnující rádio, digitální komunikaci, tisková média a POS materiály umístěné na prodejnách. Habito se objeví také v televizních pořadech pro kutily Loskuták na TV Nova a Jak se staví sen na Primě.

 

Více na www.pevnadeska.cz