Přidáno 9. Listopad, 2015
Osobní návštěva Pavilonů byla neopakovatelným zážitkem. Možnost přesvědčit se o tom na vlastní oči měli i zaměstnanci, zákazníci, novináři a partneři skupiny Saint-Gobain v ČR a na Slovensku.

V pondělí 19.10. se v Paříži u pavilonů sešlo několik výprav z celého našeho regionu, aby mohly navštívit pavilony. Na náměstí Svornosti, přímo u bran do zahrad paláce Louvre mohli spatřit čtyři velmi nápadné, osvětlené a futuristické stavby – pavilony.

Nejenom, že tyto pavilony nelze přehlédnout, ale navíc jsou po celé Paříži rozmístěny reklamní plachty, billboardy a plakáty, které zvou na futuristickou expozici.


Poprvé umožnila pařížská radnice prezentaci na tak významném a frekventovaném místě soukromé společnosti jako je Saint-Gobain. To samo o sobě dokládá význam skupiny pro francouzskou společnost a také sílu a image jména Saint-Gobain. Pavilony navštívilo za první týden více než 150 tisíc návštěvníků, celý den stáli zájemci dlouhé fronty, aby mohli pavilony navštívit. Odměnou jim ale byl skvělý vizuální i hudební zážitek.


Na závěr stojí připomenout, že pavilony byly vyrobeny v České republice, na jejich vzniku se podílely desítky malých firem a řemeslníků. Pavilony procestovaly za letošní rok celý svět a mají za sebou více než 60 tisíc kilometrů.

Pavilony