Verotex ve Frankfurtu nad Mohanem

Novinky přidáno 13. května, 2015


Na začátku května se konal veletrh Techtextil, který patří k nejvýznamnějším mezinárodním veletrhům technických tkanin a netkaných textilií, Verotex byl opět u toho.

Pro Vetrotex je to jeden z nejdůležitějších veletrhů, na kterém pravidelně vystavuje. Účastnilo se jej více než tisíc vystavovatelů z 52 zemí. Techtextil navštívilo 28 500 návštěvníků ze 102 zemí. Stánek, který vítal návštěvníky hned u vstupu do haly, prozrazoval, že Saint-Gobain slaví letos 350 let od svého vzniku. Techtextil byl skvělou příležitostí vyzdvihnout naše současné poslední investice do vysoce vyspělých technologií, které zvýšily výrobní kapacity Vetrotexu a rozšířily výrobu 6m vlákna i do Evropy – do našeho závodu v Hodonicích. Tyto investiční akce zvyšují flexibilitu dodávek a nabízí kvalitnější služby našich zákazníkům. Vetrotex upevňuje svou pozici předního světového výrobce skleněných vláken dodávajícího širokou škálu přízí pro různé aplikace ve stavebnictví a průmyslu.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, kde se vyrábí čelní sklo s technologií sgs ClimaCoat®?

Čelní skla s technologií sgs ClimaCoat® vyvinul a jako jediný vyrábí závod Saint-Gobain Sekurit ČR v Hořovicích. Tato technologie umožňuje vyhřívat skla bez použití drátků a přitom odrážet sluneční záření mimo interiér vozu.