Veletrhy iKraiera jsou úspěšně za námi

Novinky přidáno 25. dubna, 2018Březen a duben patřil veletrhům ikariéra na pražském ČVUT a brněnském VUT. Budoucím absolventům technických oborů jsme představili Skupinu Saint-Gobain jako potenciálního zaměstnavatele, na VUT navíc konkrétní kariérní příležitosti v závodech ADFORS a ISOVER.

Veletrhy iKraiera pořádá IAESTE Czech Republic, což je mezinárodní studentská organizace s více jak šedesátiletou tradicí. Působí v 86 zemích světa. Hlavním posláním je zajišťování zahraničních praxí pro studenty technických vysokých škol. Celosvětově tak IAESTE přispívá k rozvoji odborných znalostí studentů, k porozumění mezi národy i k odstranění rozdílů v technické vyspělosti jednotlivých zemí. Pomáhá studentům k úspěšné cestě za kariérou a letním výměnným stážím do zahraničních firem.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že sklo může být použito nejen jako součást průhledových konstrukcí, ale také jako konstrukční a nosný materiál?

GLASSOLUTIONS vám dodá celoskleněné schodnice, kdy horní vrstvu tvoří speciálně k tomu určená ornamentní a satinovaná skla s protiskluzovým povrchem. Ten již nepotřebuje další úpravy a splní náročná protiskluzová kritéria, která zajistí vaši bezpečnost a zamezí uklouznutí.