Tvárná litina PAM na letošní vodohospodářské výstavě VODOVODY-KANALIZACE 2015

Novinky přidáno 3. června, 2015


Pro letošní oborovou vodohospodářskou výstavu si naše společnost připravila opět několik novinek, které doplnili již standardní sortiment sléváren SAINT-GOBAIN PAM.

Hlavním mottem celé expozice bylo výročí 350 let od vzniku firmy SAINT-GOBAIN. Hlavním „tahákem” se stala 350 let stará litinová trubka ze zahrad Versaillského zámku. Společně s umělecky zpracovanou zkrácenou trubkou z tvárné litiny DN 2000, která se stala vstupním portálem na náš výstavní stánek, dokládala vzájemné propojení historických základů, know-how a technologické vyspělosti a vývoje naší společnosti. 

Představili jsme zde také několik novinek z našeho sortimentu: vodovodní tvarovky IZIFIT®, které díky zcela nově vyvinutému zámkovému spoji umožňují pevné a bezpečné propojení všech běžných plastových vodovodních potrubí, mezipřírubové uzávěry typu WAFER a LUG a inovovanou verzi silničního poklopu VIATOP II třídy D400 pro silnice a dálnice.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že má GLASSOLUTIONS v Praze svoje referenční City?

Vzniklo na základě oceňovaného projektu z roku 1997, který si předsevzal maximalizaci denního světla. Jeho název zní River City a je umístěn podél břehu Vltavy v Karlíně. První naše dodávka směřovala pro Danube House (2003), následovala budova Nile House (2005). U všech budov byla použita extračirá sklovina SGG DIAMANT®.