Přidáno 8. Březen, 2016
CEEC Research a Saint-Gobain Construction Products divize Weber vás zvou na největší setkání vrcholných představitelů státu a ředitelů/členů představenstva stavebních, projektových a developerských společností v České republice - Setkání lídrů českého stavebnictví 2016!

Rádi bychom Vás pozvali na největší setkání ředitelů stavebních, projektových a developerských společností v České republice – SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2016. Tato klíčová diskuze nejvýznamnějších lídrů českého stavebnictví se koná 17. května v Praze a zúčastní se jí jako již tradičně více než 600 ředitelů předních společností, primátoři a starostové 100 měst z celé ČR, investiční náměstci jednotlivých krajů ČR a také nejvýznamnější privátní investoři připravující zakázky pro stavební a projektové společnosti na rok 2016.

 

Účast je samozřejmě jako vždy na našich konferencích pro ředitele a členy vedení výše zmíněných organizací zcela bezplatná.

Setkání spolu s CEEC Research organizuje divize Weber, zlatým partnere je divize Rigips a bronzovým partnerem pro tento rok divize Isover.

 

Pozváni k diskuzi s lídry sektoru o budoucnosti českého stavebnictví jsou nejvyšší představitelé České republiky – předseda vlády Bohuslav Sobotka, ministr dopravy Dan Ťok, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr životního prostředí Richard Brabec, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, ministryně školství Kateřina Valachová a další VIP panelisté. Diskuze bude zaměřena na strategii vlády ČR a klíčové kroky pro rozvoj českého stavebnictví v letech 2016 a 2017, vizi lídrů pro rozvoj českého stavebnictví ve střednědobém horizontu do roku 2020, seznámíte se také s nově připravovanými zakázkami a rovněž se zásadními změnami v klíčových oblastech legislativy (EIA, zákon o ZVZ, stavební zákon). Celý program pro Vás přikládáme níže.

 

Zcela nově a v návaznosti na Vaše podněty ohledně možnosti setkat se a navázat co nejlepší kontakt s investory, jsme pro Vás zajistili i možnost seznámení s více než 100 předními zadavateli stavebních zakázek, jejichž zástupci budou připraveni v průběhu networkingového oběda s Vámi diskutovat.

 

Kapacita Setkání lídrů je omezena na 650 účastníků, proto Vás v případě Vašeho zájmu o účast prosíme o zaslání zprávy obratem na registrační email: konference@ceec.eu

 

Těšíme se s Vámi na viděnou 17. května na SETKÁNÍ LÍDRŮ ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2016 v Praze!