Přidáno 2. Červenec, 2015
Saint-Gobain NOVA Competition je soutěž hledající nejlepší začínající společnost zaměřenou na ekologické stavby či technologie. Tento pátý ročník soutěže, který byl oficiálně zahájen 12. ledna 2015, ocení nově vzniklé společnosti, které si kladou za cíl vyvinout či přivést na trh inovativní řešení v oblasti bydlení, energií či životního prostředí, jako například produkty pro stavebnictví, nové materiály, řešení pro úsporu energií či udržitelnost životního prostředí. Soutěž pořádá a financuje NOVA External Venturing patřící do skupiny společností Saint-Gobain. Rozděleny budou ceny v celkové hodnotě 100000 USD.

Pro nově vznikající společnosti znamená účast v soutěži mimořádnou příležitost zviditelnit své projekty a získat cennou zpětnou odezvu od skutečných expertů v oboru. Nabízí se také možnost spolupráce se Saint-Gobain. Celkem 8 nejlepších finalistů se utká o prvenství v soutěži živě dne 18. listopadu 2015 na velkém finále v 2015 Greenbuild International Conference & Expo v americkém Washington, DC.    

Chcete-li se o soutěži NOVA Innovation Competition dozvědět více nebo se seznámit s pravidly či podat online přihlášku do soutěže, navštivte webovou stránku www.nova-saint-gobain.com.

Tisková zpráva ke stažení zde: