Přidáno 12. Září, 2016
Největší stavební veletrh FOR ARCH se koná už příští týden, tj. 20.-24. 9. 2016 a Saint-Gobain na něm nebude chybět.

Na tradičním stavebním veletrhu, který se koná na pražském výstavišti v Letňanech můžete potkat Saint-Gobain hned několikrát.

VEZEME VÁM DŮM

Jednak při vstupu neminete vystavený ukázkový pasivní dům prošpikovaný technologiemi a inovativními materiály, jenž je výsledkem propojení dvou lídrů na trhu - společnosti Saint-Gobain a skupinou ČEZ. Na ForArchu je totiž jedna ze zastávek plánované ukázkové roadshow Vezeme vám dům. Tato roadshow lidem přináší chytrá energetická řešení a nejmodernější stavební materiály, které nejsou hudbou budoucnosti, ale odrazem dnešní doby. 

WWW.VEZEMEVAMDUM.CZ

RIGIPS

Na veletrhu najdete ale také velice oblíbenou Školu suché výstaby, kterou pořádá divize Rigips. Škola je bezplatná, účastníci se však pro velký zájem musí registrovat  do některé z dílen. Pokud Vám stačí rada odborníků na stánku, pak jej najdete v Hale 1, stánek B12.

WWW.RIGIPS.CZ

ISOVER 

Výrobce izolací ISOVER pak na ForArchu v rámci doprovodného programu představí nový Katalog tepelných vazeb III. za pomoci samotného autora ing. Romana Šubrta. Navazovat budou přednášky o vlivu nové požární normy ČSN 730810 na navrhování a provádění fasád, rozšíření chytré aplikace ISOVER SmartAPP o akustický a požární modul a inovacím a vývoji v oblasti vegetačních střech. Vstup na přednášky je volný po registraci na www.azpromo.cz.

WWW.ISOVER.CZ