Kde si můžete vypůjčit vzorník pro fasádní omítky či objednat vzorek fasádní omítky Weber?

Novinky přidáno 8. října, 2018


Je několik možností

1. Vzorník fasádních omítek, ale i velkoformátový vzorník marmolitu je k vidění na naší pobočce Radiová 3, Praha 10 – Štěrboholy.

2. Vzorník můžete najít i na stránkách v sekci vzorníky. Doporučujeme ale vždy vybírat z reálného vzorníku, jelikož odstín na monitoru počítače může být oproti skutečnému vzorku mírně odlišný z důvodu rozdílného nastavení monitoru.

3. Vzorník fasádních omítek, nátěrů nebo marmolitu lze vypůjčit ve stavebninách. Zde je odkaz na vyhledání našich distributorů.

4. Ve stavebninách si můžete objednat vzorek fasádní omítky. Vzorek je buď natažený na formát A4, nebo ve formě kbelíku 2 Kg/1 m² pro natažení přímo na fasádu. Vzorky marmolitu se nevyrábí a nelze je objednat.

 

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že jsme za dobu existence našich firem zpracovali 42 000 000 m2 základního skla?

A to GLASSOLUTIONS CZ ve svých závodech přetvořilo na izolační dvojskla a trojskla, celoskleněná zábradlí, pochozí skla, potištěné fasádní panely a barevné obklady kuchyní. Výrobky pak dodala na desítky staveb nejen v České republice, ale i v ostatních zemích Evropy. Jen pro ilustraci, tato plocha by stačila na pokrytí 8 400 fotbalových hřišť.