Přidáno 30. Září, 2016
Divize Rigips, která vystavovala na stavebním veletrhu FOR ARCH 2016, zaznamenala velký úspěch s vysokopevnostní sádrokartonovou deskou HABITO. Deska získala prestižní cenu GRAND PRIX a zařadila se tak mezi 5 vítězů této soutěže z celkového počtu 41 přihlášených exponátů. Odborná porota ocenila její výjimečné vlastnosti

Odborná porota ocenila její výjimečné vlastnosti – extrémní pevnost a odolnost, vysokou únosnost a výborné akustické vlastnosti. Je to již druhé ocenění v tomto roce. Na Stavebních veletrzích Brno získala deska ocenění jako nejvíce inovativní výrobek veletrhu.

Mezi posuzovaná kritéria při hodnocení exponátů patřily nejen technické parametry a použité materiály, ale také využité progresivní technologie, energetická úspornost, ekologická hlediska exponátu a v neposlední řadě také mimořádná kvalita za přijatelnou cenu a uplatnění produktu na trhu. Novinkou letošního ročníku pak bylo zařazení přihlášených výrobků do bodového hodnocení kvality, tzv. RABF (Rating by Architecture and Building Foundation), které slouží jako objektivizovaná reference.

 

Neznáte desku Habito? pak si přečtěte více na www.pevnadeska.cz