Přidáno 31. Březen, 2015
Weber vyvinul hydrofilní fasádní pastovitou omítku weber.pas aquaBalance , která nevyužívá k ochraně fasády proti nevzhledným řasám žádné biocidní prostředky.

Povrch omítky weber.pas aquaBalance dokáže regulovat vlhkost. Po zvlhčení deštěm nebo rosou se znatelně rychleji vysouší. Vlhkostní režim fasády se udržuje v přirozené rovnováze, takže řasy a plísně zde nenaleznou živnou půdu a fasáda si po dlouhou dobu zachovává hezký vzhled.

Fasáda v rovnováze – princip působení pastovité omítky weber.pas aquaBalance:

 

  • Šetrný koloběh vody - naprostým vynecháním biocidního konzervačního prostředku pro ochranu fasády bráníme s omítkou weber.pas aquaBalance vymývání chemikálií a tím nezatěžujeme zatížení životního prostředí.
  • Minerální charakter - weber.pas AquaBalance má zdokonalenou formulaci s výraznějším minerálním charakterem a vyznačuje se výbornou zpracovatelností.
  • Složka s hydrofilním účinkem - inteligentní regulace povrchové vlhkosti bez vymyvatelné tenké vrstvy biocidního konzervačního prostředku má také estetickou výhodu, neboť fyzikální princip působení kapilárního přijímání a uvolňování vlhkosti se nemění ani po letech. Funguje od prvního dne po celou dobu životnosti fasády. Budovy, které mají na fasádě weber.pas aquaBalance, mají tak hezký vzhled po delší dobu.

Jak omítka weber.pas aquaBalance funguje? Nahlédněte na video zde: aquaBalance