Ecophon podporuje zdravé kanceláře

Novinky přidáno 24. července, 2018


Již 5. ročník projektu CBRE Zasedačka roku právě odstartoval! Stále více firem si uvědomuje pozitivní dopad pracovního prostředí nejen na zdraví a duševní pohodu zaměstnanců, ale také jejich výkon a spokojenost a tak cílem projektu je také edukovat odbornou i laickou veřejnost o důležitosti kvalitního pracovního prostředí.

Letošní ročník bude nejen o kancelářích ve smyslu prostoru, designu a budov, ale také se zaměří na téma spolupráce a na zdravý životní styl. Odborné porotě opět předsedá světoznámá architektka Eva Jiřičná a Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru se stává čestným předsedou kategorie „Zdravá kancelář“, která vedle světelné, tepelné a akustické pohody a dostatku čerstvého vzduchu bude zaměřená i na zdravý život a sportovní vyžití jejích uživatelů. Novinkou je také kategorie „Industrial & Logistics kancelář“.

Od roku 2014 se zapojilo do projektu více jak 325 inspirativních firem, které udávají trendy ve svých oborech. Ecophon je hrdým partnerem!

Více informací na www.zasedackaroku.cz

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že výrobní závod Rigips využívá k výrobě sádrokartonu vedlejší produkt elektrárny?

Průmyslová alternativa sádrovce, tzv. energosádrovec, je do výrobního závodu Rigips v Horních Počaplech transportován z 500 m vzdálené mělnické elektrárny pomocí elektrického dopravního pásu. Ten nahrazuje přepravu nákladními vozy; dochází tak ke snížení produkce emisí CO2 v řádu tun ročně.