I jílová klima regulační omítka může být bio

Novinky přidáno 10. října, 2014


Weber vyvinul jílovou klima regulační omítku na čistě přírodní bázi, která se lehce zpracovává a je ideálním materiálem pro údržbu památek.

Jílová omítka se speciálně vybranými surovinami a minerálními přísadami weber.mur 652 je pro ruční i strojní zpracování. Je určena pro interiéry. Omítka reguluje klima, má velmi dobrou přilnavost. Nanáší se ručně nebo i  strojně. Tato interiérová omítka je perfektním pomocníkem při údržbě památek. Omítka neobsahuje žádné chemické přísady.

 

Omítka se nanáší ve dvou vrstvách a vzhledem k tomu, že se jedná o  čistě přírodní materiál, schnutí této jílové omítky musí probíhat v průběhu několika dnů.

 

Jílová omítka weber.mur 652 je k dostání v každých dobrých stavebninách. Balení: 30 kg v papírových obalech, spotřeba: 16,5 kg/10 mm/m2. Cena: 283 Kč

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, co symbolizuje most v logu Saint-Gobain?

Jde o starý románský most přes řeku Mosel v městečku Pont-a-Mousson, kde byla v roce 1856 založena společnost PAM (Pont-á-Mousson), se kterou se Saint-Gobain spojil v roce 1970. Toto spojení vedlo ke vzniku současného loga (tedy spojení názvu Saint-Gobain a mostu nad ním), ale hlavně znamenalo pro Saint-Gobain velkou reorganizaci a zaměření na oblasti, které známe dnes – stavebnictví, průmysl a distribuce.