Novinky

Novinky ze světa Saint-GobainGLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY
08/08/2018 Novinky

GLASSOLUTIONS HLEDÁ MLADÉ TALENTY

Jedním z našich strategických cílů je kariérní plánování a to prioritně se zaměřením na oblast výroby. V letošním roce se nám podařilo navázat partnerství se dvěma odbornými učilišti, kde jsme pro žáky obou škol zorganizovali Dny otevřených dveří.

GLASSOLUTIONS a Twin City Tower
08/08/2018 Novinky

GLASSOLUTIONS a Twin City Tower

Twin City je název kancelářského komplexu propojující historické centrum a industriální historické zóny Bratislavy a je jedním z největších kancelářských komplexů v Bratislavě. Součástí tohoto komplexu administrativních budov je výšková budova Twin City Tower. Budova po dokončení s anténou dosáhne výšky 103 metrů, čím se zařadí mezi nejvyšší v Bratislavě.

Ecophon podporuje zdravé kanceláře
24/07/2018 Novinky

Ecophon podporuje zdravé kanceláře

Již 5. ročník projektu CBRE Zasedačka roku právě odstartoval! Stále více firem si uvědomuje pozitivní dopad pracovního prostředí nejen na zdraví a duševní pohodu zaměstnanců, ale také jejich výkon a spokojenost a tak cílem projektu je také edukovat odbornou i laickou veřejnost o důležitosti kvalitního pracovního prostředí.

Stříbrná Litomyšl
16/07/2018 Novinky

Stříbrná Litomyšl

Na konci listopadu loňského roku proběhl v ADFORS CZ, závod Litomyšl WCM „Pre-Silver“ audit, který byl předstupněm k následnému Silver auditu. Ten se podařilo letos v květnu úspěšné zakončit a získat WCM SILVER (stříbrné ocenění pro World Class Manufacturing).

Sportovní hala Dolní Břežany
10/07/2018 Novinky

Sportovní hala Dolní Břežany

Budova stojí na hraně zastavěného území v těžišti velké rozvojové plochy. Atraktivní architektonický koncept – prostorový objekt ve tvaru rotačního elipsoidu – reaguje na současné požadavky i neznámou budoucnost.

ISOVER CZ partnerem soutěže Zelená střecha roku 2018
09/07/2018 Novinky

ISOVER CZ partnerem soutěže Zelená střecha roku 2018

Odborná sekce Zelené střechy při Svazu zakládání a údržby zeleně vyhlásila letos již 5. ročník soutěže Zelená střecha roku. Cílem soutěže je nejenom upozornit na možnost ozeleňování střech, ale především ukázat, že v České republice je řada osvícených investorů, kteří na svých objektech chtějí zelené střechy, schopných projektantů, kteří je umí navrhnout, a kvalitních firem, které umí zelené střechy vybudovat.

Již tuto sobotu se odehraje na Smetanově Litomyšli Velké finále!
02/07/2018 Novinky

Již tuto sobotu se odehraje na Smetanově Litomyšli Velké finále!

Na závěr festivalu, tedy již tuto sobotu 7. července pořádá Adfors celodenní kulturní program v Klášterních zahradách a večer přímý přenos Velkého finále.

Brněnská trojčata - Šumavská Tower
26/06/2018 Novinky

Brněnská trojčata - Šumavská Tower

Rekonstrukce tří výškových kancelářských budov v brněnské Šumavské ulici v hodnotě blížící se miliardě Kč by měla být hotová koncem příštího roku. Budovy budou propojeny s obchodní galerií a postaven bude i nový čtyřpodlažní parkovací dům s 650 místy. Vznikne tak jedno z největších kancelářských center v Brně s prodejnami a službami na ploše 37 tisíc metrů čtverečních. Na rekonstrukci těchto kancelářských objektů dodával Isover materiál do...

Stavte s Weber a získejte pivo
18/06/2018 Novinky

Stavte s Weber a získejte pivo

Divize Weber opakuje pro velký úspěch časově omezenou prodejní akci na vybrané stavební materiály. V termínu od 16. 6. do 17. 7 při objednání jedné palety akčních výrobků získá nakupující 6 plechovek piva v limitované edice.

Nová lávka v Hořovicích
13/06/2018 Novinky

Nová lávka v Hořovicích

Dne 18.5. 2018 byla slavnostně předána k užívání nová pěší lávka v zadní části rybníka Dražovský velký. Lávka umožní návštěvníkům lesoparku bezpečně projít celou trasou kolem rybníka. Lávka je dar firmy Sekurit městu Hořovice, tak ať dlouho a dobře slouží!

Grill střecha ISOVER
04/06/2018 Novinky

Grill střecha ISOVER

Spojení intenzivní střešní zahrady a terasy dává jedinečnou možnost vytvořit ze střechy opravdovou relaxační zónu.

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli
02/06/2018 Novinky

Zveme vás na den s ADFORS na Smetanově Litomyšli

Již sedmým rokem v řadě se skupina Saint-Gobain a její člen Saint-Gobain Adfors stali partnery druhého nejstaršího a největšího pravidelného hudebního festivalu v České republice. Na závěr festivalu, v sobotu 7. července uspořádá Adfors celodenní kulturní program v Klášterních zahradách.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Saint-Gobain vyráběl zrcadla pro zámek ve Versailles?

V roce 1665 Ludvík XIV., král Slunce, a jeho ministr financí, pan Colbert, udělují patent na výrobu zrcadel a tím zahajují historii Saint-Gobain. Každoročně navštíví zámek ve Versailles 4 miliony návštěvníků, aby mohly obdivovat 357 zrcadel v Zrcadlovém sále, které Saint-Gobain vyrobil jako jednu ze svých prvních zakázek.