Michal Kušnír

Michal Kušnír - Sekurit

 

Pracovní pozice: Vedoucí směny

Společnost: Sekurit

Od dělníka až k vedoucímu směny

V Sekuritu pracuji od roku 2003, kde jsem začínal jako dělník, v rukavicích jsem nakládal sklo na linku, potom jsem vykládal na pec. Postupně jsem přešel na sofistikovanější práci, kdy jsem asi po roce a půl začal dělal měřiče skel a následně jsem se věnoval letování skel. Po dalším roce jsem již začal dělat dopracování čelních skel. Byla to doba, kdy velká část práce stále byla ruční, ale postupně byla nahrazena roboty.

Osobně jsem měl možnost zažít neuvěřitelný rozvoj technologií a výstavbu nových linek v průběhu posledních sedmi let. Nové linky změnily kompletně způsob naší práce, a to, jak je organizovaná. Postupně jsem se v této době přesunul na pozici operátora a během krátké doby jsem využil možnosti interního výběrového řízení a již po šesti letech jsem přešel na pozici předáka na nové výrobní hale.

Této činnosti jsem se věnoval asi čtyři roky. Myslím si, že zejména díky kvalitě odváděné práce mě oslovil můj vedoucí směny, který se přesouval na novou pozici a nabídnul mi, abych ho přešel na jeho místo. To byla výzva, kterou jsem ale přijal. Jsou to již dva roky a velmi oceňuji jeho přístup, kdy mi na začátku velmi pomohl a hodně mě naučil.

Dnes řídím partu více než třiceti lidí ve výrobě a jsem zodpovědný za výsledky práce celého týmu. Musím být tedy i trochu personalistou.

 

Michal Kušníř

 

 

Kariérní růst je tady super. Příležitosti jsou velké a nejen to, firma o lidi dokáže dobře postarat.

Klade velkých důraz na bezpečnost práce, školení lidí a přenos informací mezi odděleními v rámci firmy. postarat. Oceňuji podporu svých šéfů, výrobních manažerů, kteří velmi dobře přenášejí informace, komunikace s nimi je perfektní a mohu se tak již od začátku podílet na přípravě výroby nových skel.

Mám velmi pestrou práci, která mě i po těch letech moc baví a obecně bych práci u nás bez zaváhání každému, kdo se chce posouvat dál, doporučil.