Martina Biberlová

Martina Biberlová - Adfors

 

Pracovní pozice: Oblastní manažer prodeje

Společnost: Adfors

Nastoupila jsem do Saint-Gobain Adfors 1. února 2017 a pracovala jsem jako vedoucí zákaznického servisu Vetrotexu. V roce 2021 jsem povýšila na oblastního manažera prodeje. Moje lokalita je: Francie, země Beneluxu a severní Afrika.

Dříve jako vedoucí zákaznického servisu jsem vedla tým asi 10 lidí, teď jsem samostatná jednotka a mám obchod v mých lokalitách na bedrech sama. Starám se o stávající zákazníky a vyhledávám i nové. Jako obchodník si cením toho, že má vlákno tolik možností využití. V poslední době mám pocit, že kdyby nebylo vlákno, tak se svět snad zhroutí. Vlákno je všude! Běžně si to člověk asi neuvědomuje, ale vlákno se používá do automotive, stavebnictví, ale pak i menší věci jako ohnivzdorné obleky, různé výztuže, filtry.

S mojí pozicí je spojené i hodně cestování. Ke svým zákazníkům bych měla jezdit několikrát do roka, takže se docela „nalétám“. Oproti zákaznickému servisu, kde to je více o kancelářské práci a papírování, je to opět změna.

Martina Biberlová

 

Ke své práci potřebuji francouzštinu. Učím se jí od prváku na střední, bylo to více rozhodnutí paní učitelky a systému než moje, ale rozhodně toho nelituji.

Francouzština se stala mojí součástí a určila směřování mé kariéry. Když to dříve šlo skloubit s prací a rodinou, dělala jsem průvodce po Francii. Velmi ráda o Francouzích mluvím a snažím se jejich kulturu vysvětlovat Čechům a mám ráda i jejich kuchyni.

Kromě francouzštiny je moje vášeň běh. Jsem maratonec! Jsem na to hrdá, a hlavně vím, že bych bez toho nemohla být.