Přidáno 7. Listopad, 2014
Nové Ecophon podhledy s integrovaným světlem dovolují kombinovat pozitivní účinky akustické a světelné pohody a dosáhnout jejich synergického působení, namísto toho, aby se vzájemně narušovaly.

Vynikající zvuková absorpce a kvalitní osvětlení v jednom snadno instalovaném systému

Pomocí nově vyvinuté inovativní technologie dokážeme zkombinovat pozitivní účinky akustické a světelné pohody a dosáhnout jejich synergického působení namísto toho, aby se vzájemně narušovaly.

Synergie pohodlí
Systém Soundlight Comfort přináší klid, protože přispívá ke zlepšení pohody a pracovních výkonů dosahovaných v kancelářských prostorech tím, že v jednom integrovaném světelném a akustickém stropním systému se spojuje příjemné LED osvětlení s vynikající absorpcí zvuku. Když se jak světlo, tak i zvuk chovají pro nás více přirozeným způsobem, máme příležitost zažít jedinečný komfort. Tuto synergii nazýváme Soundlight Comfort.

"Soundlight Comfort Ceiling je zcela unikátní systém, který vám nabízí vynikající zvukově absorpční vlastnosti s příjemným osvětlením. Tento jedinečný stropní podhled se také velmi snadno instaluje, jelikož se jedná o systém s nízkým napětím za použití standardních síťových kabelů."
Patrik de la Motte, produkt manažer

Zvuková absorpce a osvětlení v jednom
Soundlight Comfort Ceiling je plně integrovaný světelný a akustický stropní podhled. Spojuje komfortní LED osvětlení a vynikající zvukovou absorpci v jednom akustickém stropním systému. Tato integrace kombinuje pozitivní účinky zvukové a světelné pohody, namísto toho, aby se vzájemně narušovaly: 100% panelů akustického systému Soundlight Comfort Ceiling je zvukově absorpčních.

Pro velkoprostorové otevřené kanceláře
Soundlight Comfort Ceiling byl vyvinut především pro otevřené kanceláře. Uspořádání a rozloha současných kancelářských prostor se neustále mění, neboť společnosti přizpůsobují své kanceláře tak, aby odrážely moderní pracovní styly a také snížily své náklady. Moderní pracovní síly jsou stále více mobilnější a společnosti na to reagují svou flexibilitou a otevřeným uspořádáním kanceláří v menších prostorech. Kanceláře jsou ale pak přeplněným a k hlučným místem pro práci.

Méně hluku, více koncentrace
Soundlight Comfort Ceiling přináší zvukovou absorpci nutnou k zajištění srozumitelnosti řeči na krátké vzdálenosti při současném snížení vzdálenosti, na kterou se zvuk šíří. Toto je velice důležitá výhoda vzhledem k tomu, že více než polovina kancelářských činností se vztahuje k úkolům, které vyžadují individuální soustředění a vysokou míru koncentrace. 

Čilejší se správným osvětlením
Po zapnutí se stropní systém Soundlight Comfort Ceiling zdá být jako rovnoměrně osvětlená plocha pokrývající celý podhled, nebo ostrůvky světla, což zase vyvolává dojem většího prostoru a navozuje velmi dobrou atmosféru. Ovladatelnost a kvalita LED osvětlení systému Soundlight Comfort Ceiling vytváří příjemné vizuální prostředí s mnohem nižším oslněním, což má za následek menší únavu na konci pracovního dne.

Nižší energetické náklady
Nejmodernější LED technologie používaná ve stropním systému Soundlight Comfort Ceiling v mnohém překonává konvenční osvětlení a poskytuje vynikající úspory energie. Součástí tohoto řešení jsou i senzory a ovládací prvky, které jsou nastavitelné a pomocí nichž se mění úroveň osvětlení v závislosti na denním světle a obsazenosti pracovníky v kanceláři. Také pomáhá snížit energetickou spotřebu a náklady na energii. Soundlight Comfort Ceiling je systém o nízkém napětí, který umožňuje zcela bezpečnou a snadnou instalaci.

 

Výrobky Soundlight Comfort™

 

"Dodali jsme několik projektů systému Soundlight Comfort Ceiling a naši zákazníci byli s konečným výsledkem velice spokojeni. Montážní společnosti mají také v oblibě tento unikátní podhled pro jeho snadnou instalaci, což je pro nás velmi efektivní a představuje to i úsporu času."

Peter Lindström, Výkonný ředitel  Montagegruppen i Malmö AB