Pasivní byty na Císařce mají certifikát Saint-Gobain

Reference: REZIDENČNÍ SOUBOR CÍSAŘSKÁ VINICE

Byty v rezidenci Císařská vinice nedaleko pražské Ladronky získaly certifikace Saint-Gobain za jednotlivé pilíře zdravého bydlení. Patří k nim kvalita vnitřního prostředí (vzduch), a tepelný, akustický i světlený komfort.

Bytové domy a vily v rezidenčním komplexu nesou jména nejkvalitnějších vinařských odrůd. Protože stejně jako vinná réva potřebuje slunce a zdravé podloží, i lidé potřebují dostatek světla, správnou teplotu a zdravé prostředí.


Získané certifikáty:

  • Multi Comfort za kvalitu vnitřního prostředí, světelný a akustický komfort
  • MyComfort za tepelné parametry

Měřili jsme například vzduchovou neprůzvučnost stěn mezi místnostmi různých bytů nebo kročejovou neprůzvučnost nových skladeb podlah. V obou případech bylo dosaženo významné rezervy oproti hodnotám požadovaným normou. Tato ocenění dokazují, že naše řešení přináší nejen energetickou úsporu, ale hlavně zdravé prostředí.


Které materiály Saint-Gobain byly v projektu použity?

Zateplení bylo kompletně provedeno izolacemi ISOVER, o fasádu se„postarala“ řešení od Weber (včetně finálního povrchu provedeného pomocí aquaBalance). Akustické podhledy v předsíních, koupelnách, na WC a společných toaletách jsou vyrobené z Modrých akustických desek Activ'Air® od společnosti Rigips.

 

Reference: REZIDENČNÍ SOUBOR CÍSAŘSKÁ VINICE
Reference: REZIDENČNÍ SOUBOR CÍSAŘSKÁ VINICE