Naše značky

V České republice má skupina Saint-Gobain celkem 4 společnosti, 9 značek, 14 výrobních závodů a téměř 4 000 zaměstnanců.

Vyhledávač adres divizí a prodejní sítě

Aktivity Saint-Gobain naleznete po celé České republice přes výrobní závody, distribuční centra a sídla společností.

Váš prohlížeč nepodporuje interaktivní mapu
Alternative content for the legend

Kliknutím na divizi zobrazíte její jednotlivé pobočky na mapě

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Abrasives Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Abrasives Inovativní materiály

Výrobce brusiva, který jako jediný produkuje všechny tři hlavní typy brusiv; pojené nástroje, brusiva na podložce a diamantové nástroje.

zobrazit stránky
Saint-Gobain ADFORS Saint-Gobain ADFORS Inovativní materiály

Vyrábí výztužné materiály pro stavební (perlinka pro fasády nebo sklovláknité tapety), průmyslové a kompozitní aplikace.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Ecophon Stavební materiály

Vyrábí akustické výrobky a systémy, které přispívají k vytvoření dobrého pracovního prostředí zvyšováním pohodlí a výkonů lidí.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions Výroba skla

Vyrábí izolační skla, včetně skel pro projekty prosklených fasád, interiérové a bezpečnostní sklo, skla s potiskem a opracováním.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Isover Stavební materiály

Vyrábí izolační materiály z polystyrenu a z minerálních vláken, čedičových i skleněných, která jsou určená zejména pro stavebnictví a průmysl.

zobrazit stránky
Saint-Gobain PAM CZ s.r.o. Saint-Gobain PAM CZ s.r.o. Stavební materiály

Vyrábí z tvárné litiny kompletní vodovodní a kanalizační trubní systémy včetně armatur, vnitřní odpadní systémy pro budovy, mikropiloty aj.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips Saint-Gobain Construction Products CZ a.s, divize Rigips Stavební materiály

Vyrábí a dodává sádrokartonové a sádrovláknité desky pro systémy suché výstavby, podhledové systémy, sádrové omítky a stěrky pro interiéry.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o. Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o. Výroba skla

Vyrábí laminovaná bezpečnostní automobilová skla.

zobrazit stránky
Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Weber Stavební materiály

Vyrábí vysoce kvalitní štukové a tepelně-izolační omítky, zateplovací systémy, sanační omítkové systémy, nátěry, lepidla na obklady a dlažby aj.

zobrazit stránky
Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že minerální vlna se v Častolovicích vyrábí už 50 let?

Minerální vlna se začala v Častolovicích vyrábět roku 1965, kdy 1. 7. 1965 vznikl nový závod Stavební izolace n.p. Praha. V roce 1990 došlo k rozdělení a v Častolovicích vyrostl nový státní podnik ORSIL Častolovice. O tři roky později byla společnost privatizována stávajícím managementem firmy a vznikla společnost Orsil s.r.o.