Udržitelné a komfortní bydlení

Saint-Gobain je jednou z nejvíce inovativních firem na světě, která přináší unikátní řešení pro multikomfortní domy - pro životní pohodu v interiérech domů, bytů, kanceláří i veřejných prostor. 

Filosofie skupiny Saint-Gobain vychází z toho, že prostor, ve kterém žijeme a pracujeme, vnímáme všemi smysly. Saint-Gobain nabízí taková řešení, která jsou pro všechny naše smysly komfortní, vznikají tak domy pohodlnější, nákladově efektivnější a soběstačnější- domy MULTIKOMFORTNÍ.

Udržitelné bydlení není pouze o energetické úspoře, ale také o kvalitě vzduchu, akustickém a světelném komfortu, tepelné pohodě a sociální zodpovědnosti.

Chceme, aby se nám všem žilo hezky. 

 

Saint-Gobain Multikofmortní bydlení Multikomfortní bydlení od Saint-Gobain

Co je to Multikomfort?

Od pradávna staví člověk svá obydlí tak, aby se cítil pohodlně.
Moderní technologie a materiály to dnes umožňují víc než dřív.
Je ale taky nejvyšší čas brát v potaz ekologické dopady a stavět udržitelně.

Jedná se o životní styl, ve kterém se péče o komfort, bezpečnost a estetiku slučuje s péčí o životní prostředí. 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT...

Náklady na zajištění udržitelných vlastností staveb při jejich výstavbě jsou nízké v porovnání s úsporami v průběhu jejich užívání. Profesionálové ve stavebnictví odhadují náklady na výstavbu zelených budov o 17 % vyšší než náklady na vybudování konvenčních konstrukcí, ale úspora energií a nákladů na údržbu se pohybuje v řádech desítek procent. Skupina Saint-Gobain iniciuje a dlouhodobě prosazuje právě taková řešení, která udržitelné vlastnosti staveb zaručují. To se týká také všech výrobků, které skupina vyrábí.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že materiály ISOVER je izolován každý pátý dům v USA?

Isover je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě. Pokud bychom zaparkovali plně naložené kamiony i s vleky materiálem Isover, který se vyrobí v průběhu jednoho roku v České republice, obsadili bychom všechny dálnice a rychlostní silnice v České republice od Aše po Ostravu v obou směrech.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.