Výroba a zpracování skla

Sektor výroby a zpracování skla řeší nejen stavební sklo pro budovy a fasády, ale také pečuje o náš bezpečný výhled.
Sektor výroby a zpracování skla v České republiceSaint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Glassolutions je specialistou v oblasti stavebního skla. Hlavním zaměřením je výroba izolačních skel, včetně skel pro projekty prosklených fasád. Dále se zabývá výrobou interiérového a bezpečnostního skla, skla s potiskem, opracováním.

 

 

Společnost Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o. se specializuje na výrobu laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Díky neustálým investicím do vývoje a modernizace výroby, je schopna nabídnout předním světovým automobilkám skla vysoce sofistikovaná. Převážnou část výroby tvoří čelní skla vyhřívaná, skla antireflexní, skla odrážející tepelné záření, skla s integrovanou anténou či skla se speciální akustickou fólií. Vedle čelních automobilových skel vyrábí rovněž skla zadní laminovaná a panoramatické střešní zasklení.

čelní sklo Sekurit

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že Saint-Gobain má svou nadaci?

V roce 2008 založila společnost Saint-Gobain nadaci pod názvem Saint-Gobain Initiatives Foundation. Cílem je v součinnosti s neziskovými organizacemi pomáhat mladým nezaměstnaným a zkvalitňovat bydlení lidem v nouzi. K dnešku je po celém světě více jak 200 projektů v 48 zemích světa a nadace ročně investuje do těchto projektů 1 milion eur. V Česku byl v roce 2014 úspěšně dokončen projekt Květná Zahrada.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.