Skupina Saint-Gobain v ČR

V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti, spravující 14 výrobních závodů, 9 značek a 4 000 zaměstnanců. Celosvětově Skupina dosáhla za rok 2016 obratu 39,1 miliard EUR. 

 

Přinášíme pohodové bydlení a život

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou. Prosazujeme myšlenku udržitelného bydlení pomocí našeho konceptu Multikomfortních domů.

Jsme TOP zaměstnavatel

Skupina Saint-Gobain v roce 2016 a 2017 na základě přísného a nezávislého auditu získala certifikaci TOP EMPLOYER. Tato certifikace potvrzuje výjimečné zaměstnanecké podmínky a benefity poskytované skupinou Saint-Gobain. 

Staňte se i Vy součástí Saint-Gobain. Neustále posilujeme naše týmy po celé republice. Aktulání nabídky volných pozic si projděte zde

Saint-Gobain

Oblasti činnosti

Světový lídr na trhu stavebních materiálů a zpracování skla
Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že žáci Speciální základní školy ve Vysokém Mýtě vyrábějí v dílnách krásné výrobky?

Tuto novou dílnu jim během dvou let vybavil ADFORS CZ. Ročně vynaloží ADFORS CZ na podporu neziskových organizací 300 tisíc korun.

Saint-Gobain Novinky

Sedm z deseti stavebních firem očekává ještě letos zdražení stavebnin
18/09/2017 Novinky

Sedm z deseti stavebních firem očekává ještě letos zdražení stavebnin

Zvýšení cen stavebních materiálů predikuje ještě v tomto roce 71 procent ředitelů stavebních společností, v roce následujícím očekává zdražení už 80 procent firem. Za tímto zvyšováním cen stavebnin stojí především nárůst vstupních nákladů výrobců a inflace. Zdražení cen stavebních materiálů se přitom podílí na největším nárůstu nákladů u čtvrtiny stavebních společností. Vyplývá to ze Studie stavebních materiálů 2017 zpracované analytickou...

Jak vypadá silnice po 6 letech
11/09/2017 Novinky

Jak vypadá silnice po 6 letech

Zhruba před šesti lety v tuto dobu proběhla v Německu první pokládka výztužné mříže do silnic ADFORS GlasGrid. Tehdy se GlasGrid ještě nevyráběl v litomyšlském závodě, ale v Albionu, US. A jak vypadá silnice po šesti letech? Podívejte se na výsledky kontroly.

42 zaměstnanců Rigipsu ujelo přes 10 000 kilometrů
09/09/2017 Novinky

42 zaměstnanců Rigipsu ujelo přes 10 000 kilometrů

Za 31 dní společně zvládli překonat hranici 10 000 km a pomohou tak Markovi k jeho cíli

Plná korba Weber
06/09/2017 Novinky

Plná korba Weber

Nakupte – zaregistrujte se – vyhrajte. Vyhrajte v termínu od 1. září do 3. listopadu stavební materiál Weber a další ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč!

Saint-Gobain uklidí Česko
05/09/2017 Novinky

Saint-Gobain uklidí Česko

Skupina Saint-Gobain se ve dnech 21.–23. září připojí k celorepublikové akci Ukliďme svět, ukliďme Česko. Cílem akce je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek v libovolné lokalitě naší země.

ISOVER CZ pořádá Izolační fórum on-line
04/09/2017 Novinky

ISOVER CZ pořádá Izolační fórum on-line

ISOVER CZ připravil další streamovanou konferenci Izolační fórum online, kterou můžete sledovat 25. září 2017 ve 14 hodin na Facebooku a YouTube.

Multikomfortní dům Saint-Gobain a ČEZ na veletrhu FORARCH
30/08/2017 Novinky

Multikomfortní dům Saint-Gobain a ČEZ na veletrhu FORARCH

Skupina Saint-Gobain a skupina ČEZ přináší lidem osobní zkušenost s moderním, pohodlným a úsporným bydlením. V rámci veletrhu FOR ARCH společně představují ukázkový dům, kde se každý může seznámit s technologickými novinkami v podobě chytrých energetických řešení a nejmodernějších stavebních materiálů. „Myslíme na pohodlí vašeho bydlení!“

Pozvánka na KONFERENCI ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2017
16/08/2017 Novinky

Pozvánka na KONFERENCI ŘEDITELŮ PROJEKTOVÝCH SPOLEČNOSTÍ 2017

CEEC Research a Graitec vás zvou na již sedmý ročník největší konference ředitelů projektových společností v České republice a na diskusi o aktuální situaci v sektoru projektové přípravy, nových zakázkách, klíčových připravovaných legislativních změnách a na prezentaci výsledků studie projektových společností 2017. Zlatými partnery této akce jsou divize ISOVER a WEBER.

Rigips sportuje pro dobrou věc!
14/08/2017 Novinky

Rigips sportuje pro dobrou věc!

Zrakově handicapovaný Marek Moflár má za sebou velmi úspěšnou kariéru v silniční cyklistice. Bohužel mu do života vstoupilo zranění. Marek se ale nevzdal, svůj „handicap“ přijal jako výzvu a rozhodl se vydat na cestu vytrvalostního sportu.

Vegetační střechy ISOVER
07/08/2017 Novinky

Vegetační střechy ISOVER

ISOVER CZ pořádal v červenci v Líbeznicích u Prahy školení vegetačních střech. Byly zde představeny systémy vegetačních střech, které jako hlavní součást využívají minerální vlnu.

QUBIX Praha
25/07/2017 Novinky

QUBIX Praha

Při rekonstrukci kancelářské budovy QUBIX v Praze 4 byly pro zateplení fasády použity čedičové desky Isover NF 333.

Nová publikace Akustika ve školách
20/07/2017 Novinky

Nová publikace Akustika ve školách

Dobře slyšet a porozumět je základním předpokladem pro vzdělávání. Děti a studenti tráví ve školách podstatnou část svého života. Je tedy nezbytné se věnovat prostředí, kde probíhá výuka a zajistit optimální akustické podmínky pro vzdělávání.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.