Skupina Saint-Gobain v ČR

V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti, spravující 14 výrobních závodů, 9 značek a 4 000 zaměstnanců. Celosvětově Skupina dosáhla za rok 2016 obratu 39,1 miliard EUR. 

 

Přinášíme pohodové bydlení a život

Skupina Saint-Gobain navrhuje a vyrábí vysoce výkonné stavební materiály, které nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou. Prosazujeme myšlenku udržitelného bydlení pomocí našeho konceptu Multikomfortních domů.

Jsme TOP zaměstnavatel

Skupina Saint-Gobain v roce 2016 a 2017 na základě přísného a nezávislého auditu získala certifikaci TOP EMPLOYER. Tato certifikace potvrzuje výjimečné zaměstnanecké podmínky a benefity poskytované skupinou Saint-Gobain. 

Staňte se i Vy součástí Saint-Gobain. Neustále posilujeme naše týmy po celé republice. Aktulání nabídky volných pozic si projděte zde

Saint-Gobain

Oblasti činnosti

Světový lídr na trhu stavebních materiálů a zpracování skla
Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že v současnosti trávíme až 90 % svého času v interiéru?

Po sta-tisíce let se lidský sluch vyvíjel ve venkovním prostředí, přirozeném pro dokonalý poslech. V současnosti však většina z nás tráví až 90 % svého času v interiéru a jsme tak vystaveni mnoha nepřirozeným zvukům. Již více než padesát let trvá poslání společnosti Ecophon, spočívající v rozšiřování povědomí o důležitosti a významu takového vnitřního prostředí, s jakým se setkáváme v přírodě.

Saint-Gobain Novinky

Soutěž Plná korba Weber už zná své výherce
16/11/2017 Novinky

Soutěž Plná korba Weber už zná své výherce

Výrobce špičkových stavebních materálů vyhlásil v termínu od 1. září do 3. listopadu soutěž o stavební materiály. Dne 16. listopadu byli výherci hlavních cen pozváni na slavnostní předání do sídla divize Weber. Hlavní výhru získal pan Petr Peške z Liberce, druhé místo převzal pan Jan Piskač ze Znojma v zastoupení pana Martina Paula a třetí cenu si odnesl pan Petr Janiš z Orlové. Soutěžící mohli vyhrát stavební materiál Weber a další ceny...

Výrobní závod na Znojemsku vítězí v bezpečnosti práce
14/11/2017 Novinky

Výrobní závod na Znojemsku vítězí v bezpečnosti práce

V úterý 31. října 2017 získal hodonický závod společnosti Saint-Gobain Adfors CZ cenu za první místo v národní soutěži Profesionál BOZP, kterou každoročně vyhlašuje Výzkumný ústav bezpečnosti práce spolu s Ministerstvem práce a sociálních věcí a Ministerstvem zdravotnictví. Závod zvítězil díky třem unikátním projektům na zvýšení bezpečnosti práce, do které v letošním a loňském roce investoval přes pět milionu korun. Zatímco se Jihomoravský...

Výsledky skupiny Saint-Gobain za 3.kvartál 2017
31/10/2017 Novinky

Výsledky skupiny Saint-Gobain za 3.kvartál 2017

Třetí čtvrtletí potvrdilo pozitivní trendy z první poloviny roku, s výjimkou dopadu kybernetického útoku. Všechny obchodní sektory i regiony včetně Francie se rozvíjely. I nadále jsme viděli dobrý efekt cen, i když období, se kterým srovnáváme, bylo velmi náročné.

Znáte Vetrotex?
24/10/2017 Novinky

Znáte Vetrotex?

Možná tušíte, že ADFORS vyrábí skelná vlákna. Víte ale, kde všude najdou své využití? Mrkněte se na nové video!

Úspěšné obhájení certifikace v PAMu
23/10/2017 Novinky

Úspěšné obhájení certifikace v PAMu

Společnost Saint-Gobain PAM CZ, s.r.o., prošla úspěšně recertifikací dle posledních revizí ISO norem 9001 a 14001 a obhájila ISO OHSAS 18001. Velkým krokem vpřed byla první certifikace energetického managementu (EnMS) dle normy ISO 50001.

Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů
22/10/2017 Novinky

Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou u řemeslníků synonymem vynikající technologie a kvality.

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2017
20/10/2017 Novinky

ČESKÁ CENA ZA ARCHITEKTURU 2017

Česká cena za architekturu je soutěžní přehlídka, jejímž vyhlašovatelem je Česká komora architektů. Vyhlášením ceny Komora navazuje na své další aktivity směrem k veřejnosti, jimiž propaguje kvalitní výsledky práce jak etablovaných, tak začínajících architektů. Cílem ČCA je architektonická díla propagovat a prezentovat směrem k veřejnosti, a to nejen z hlediska jejich estetické a technické kvality, ale především v souvislostech jejich vzniku,...

Den otevřených dveří v závodech GLASSOLUTIONS
19/10/2017 Novinky

Den otevřených dveří v závodech GLASSOLUTIONS

Na 5.října 2017 byla panem Jean-Marie Vaissairem vyhlášen pro všechny závody GLASSOLUTIONS v Evropě Customer´s Day. Do této akce se tedy zapojil jak závod na Slovensku, tak i závod v Česku. Akci předcházela poměrně složitá logistická příprava. Nikdo nechtěl dopustit, aby někde něco zaskřípalo, či snad byl některý z návštěvníků nespokojený. Na počátku bylo rozeslání pozvánek s logem Dne otevřených dveří. To jsme provedli zhruba měsíc před...

Zaostřeno na vizuální akustiku
09/10/2017 Novinky

Zaostřeno na vizuální akustiku

Naše oči a uši jsou bránami naší mysli a jejich vnímání ovlivňuje náš blahobyt a produktivitu. Vizuální akustický návrh je důležitý při řešení vnitřního prostředí.

Naše nové sídlo jako důkaz
04/10/2017 Novinky

Naše nové sídlo jako důkaz

Část Skupiny Saint-Gobain v ČR a celé její vedení se přestěhovalo do nových kancelářských prostor v Libeňských Docích.

Zapojení do akce Ukliďme Česko
29/09/2017 Novinky

Zapojení do akce Ukliďme Česko

V sobotu 23. září vyvrcholila podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2017. Od časného rána dobrovolníci na 120 místech po celé republice opět uklízeli černé skládky i drobný nepořádek. Za Skupinu Saint-Gobain proběhly celkem 4 úklidy.

PAM CZ JE HRDÝ NA TO, ŽE MŮŽE PODPOŘIT KONÁNÍ JIŽ 16. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU LÍPA MUSICA
21/09/2017 Novinky

PAM CZ JE HRDÝ NA TO, ŽE MŮŽE PODPOŘIT KONÁNÍ JIŽ 16. ROČNÍKU MEZINÁRODNÍHO HUDEBNÍHO FESTIVALU LÍPA MUSICA

Festival se z původně lokálního, z České Lípy pocházejícího festivalu orientovaného na duchovní hudbu, stal po letech významným hudebním a společenským svátkem, jehož příchod je s každým začínajícím podzimem netrpělivě očekáván.  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.