Znáte Vetrotex?

Novinky přidáno 24. října, 2017


Možná tušíte, že ADFORS vyrábí skelná vlákna. Víte ale, kde všude najdou své využití? Mrkněte se na nové video!

Aby vzniklo nové VETROTEX video, musel natáčecí tým procestovat dohromady 21.300 km, nahrát 100 hodin záběrů a pracovat na videu od vymyšlení konceptu až do konečných úprav celkem 120 dní?

 

A tady je konečný výsledek! Podívejte, kde všude lze použít skleněné vlákno vyrobené v ADFORS. Přejeme příjemnou podívanou!

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že společnost Ecophon figuruje v mnoha významných projektech?

V prestižní realitní soutěži MIPIM Awards zvítězila v kategorii nejlepších kancelářských budov roku 2011 stavba Main Point Karlín v Praze. Tato ekologická a moderní kancelářská budova získala prvenství mezi více než stovkou projektů ze 47 zemí světa a stala se tak nejlepší administrativní stavbou roku 2011. V tomto projektu byla společnost Ecophon dodavatelem akustických stropních podhledů Focus Ds o celkové výměře cca 17 000 m2 a jiných akustických systémů.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.