Zapojili jsme se do akce Ukliďme Česko

Novinky přidáno 10. dubna, 2018


Záleží nám na životním prostředí, a to i v okolí našich kanceláří v pražské Libni. Proto jsme se opět zúčastnili akce s názvem Ukliďme Česko.

"Úklid podpořilo sedm dobrovolníků z naší společnosti včetně Generálního Delegáta Tomáše Rosáka. Během akce jsme uklízeli v okolí říčky Rokytky a ve čtvrti Nad Kotlaskou. Věříme, že i díky nám se v rámci akce Ukliďme Česko podařilo zlepšit prostředí v okolí našich domovů," okomentoval celou akci EHS manažer Saint-Gobain Jaroslav Nutil.

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, že v současnosti trávíme až 90 % svého času v interiéru?

Po sta-tisíce let se lidský sluch vyvíjel ve venkovním prostředí, přirozeném pro dokonalý poslech. V současnosti však většina z nás tráví až 90 % svého času v interiéru a jsme tak vystaveni mnoha nepřirozeným zvukům. Již více než padesát let trvá poslání společnosti Ecophon, spočívající v rozšiřování povědomí o důležitosti a významu takového vnitřního prostředí, s jakým se setkáváme v přírodě.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.