Weber je jedničkou u profesionálů v oblasti fasádních systémů

Novinky přidáno 22. října, 2017Z výsledků výzkumného projektu Kvalitní stavební materiály, které zaštítila renomovaná výzkumná agentura Nielsen Admosphere vyplývá, že fasádní systémy značky Weber jsou u řemeslníků synonymem vynikající technologie a kvality.

Kvalitu stavebních materiálů hodnotilo napříč 26 kategoriemi více než 700 řemeslníků a zástupců stavebních či realizačních firem. Anketa probíhala v prvním čtvrtletí letošního roku.

 

Hodnocení kvality v kategorii Fasádní systémy se zúčastnilo 211 profesionálů z realizačních stavebních firem a řemeslníků. V různých kategoriích uváděli hodnotící profesionálové stavební materiály, se kterými v minulém roce pracovali nejčastěji a následně hodnotili kvalitu těchto materiálů. Poté uvedli nejkvalitnější značku materiálů v jednotlivých kategoriích.

 

V kategorii Fasádní systémy značka Weber, již druhým rokem obhájila prvenství ve všech aspektech hodnocení: používanost, hodnocení kvality a nejhodnotnější značka v oblasti fasádních systémů.

·         Nejvíce používanou značkou fasádních systémů byl Weber s 59% používanosti mezi profesionály.

·         Nejlépe hodnoceným fasádním systémem byl Weber s nejvyšším průměrným hodnocením 8,92 z maximálních 10 bodů.

·         Nejvíce profesionálů (34%) uvedlo jako nejlepší značku fasádních systémů Weber.

 

Weber je tak nejlepší v oblasti fasádních systémů a zároveň získal i certifikát TOP QUALITY (značka, která od profesionálů získala výsledné průměrné hodnocení 8 a více bodů).

Saint-Gobain

Víte že...

Zajímavá fakta a informace ze světa Saint-Gobain

Víte, co symbolizuje most v logu Saint-Gobain?

Jde o starý románský most přes řeku Mosel v městečku Pont-a-Mousson, kde byla v roce 1856 založena společnost PAM (Pont-á-Mousson), se kterou se Saint-Gobain spojil v roce 1970. Toto spojení vedlo ke vzniku současného loga (tedy spojení názvu Saint-Gobain a mostu nad ním), ale hlavně znamenalo pro Saint-Gobain velkou reorganizaci a zaměření na oblasti, které známe dnes – stavebnictví, průmysl a distribuce.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.